


Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 264,03 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kremowy dywan dziecięcy 120x170 cm Beats – Universal
| Szerokość: | 120 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 170 cm |
| Rodzaj | Klasyczne |
|---|---|
| Kształt | Prostokąt |
| Kraj pochodzenia | TR |
| Skład i rodzaj materiału | Polipropylen |
| Długość włosia | 9 mm |
| Długość włosia dywanu | Krótkie włosie |
| Waga | 3.57 kg |
| Długość | 170 cm |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Rodzaj splotu (Welur) |
| Kolekcja | Beats |
| Design | Nowoczesny/klasyczny |
| Jakość | Back To School/Extra |
| Gęstość | 179200 punkty/m² |
| Gęstość tkaniny | Średnia |
| Właściwości | Odpowiednie do podgrzewanych podłóg |
| Pielęgnacja | Odkurzać regularnie/czyszczenie punktowe |
| Materiał tylnej strony | Juta |
| Specyfikacja materiału | 100% polipropylen |
| Kolor | Kremowy |
| Producent | Universal |
Opinie użytkowników
Produkt dokładnie taki, jak na zdjęciu. Idealnie pasuje do pokoju. Ma piękny kolor i jest wykonany z wysokiej jakości materiału.
Jest dość cienki.
Zgodny z opisem i zdjęciami. Po rozpakowaniu szybko się wygładził. Cieńszy, lekki dywan, warto dokupić podkładkę antypoślizgową. Świetnie pasuje do pastelowego pokoju mojego synka.
Super.

Okrągła
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Okrągła
W magazynie
Prostokąt, poliestrowa
W magazynie




Prostokąt, niestandardowa
W magazynie
Jutowa
W magazynie
Wełniana
W magazynie
Prostokąt
W magazynie
Prostokąt, polipropylenowa
W magazynie
⌀ 140 cm, klasyczna, prostokąt
W magazynie
Wełniana
W magazynie
Wełniana
W magazynie
Dla dziewczynek, okrągła, naturalna
W magazynie
Wełniana
W magazynie
Prostokąt
W magazynie
Okrągła, jutowa
W magazynie

Prostokąt
W magazynie
Naturalna
W magazynie
Naturalna
W magazynie

Naturalna
W magazynie

17×17 cm
W magazynieDostawa gratis

Naturalna
W magazynie
Prostokąt
W magazynie
Dla dziewczynek, prostokąt
W magazynie
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie

44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
101×57×78 cm, na kółkach
W magazynieDostawa gratis
Miski dla psów
W magazynie
Szklana, na długie świece, wewnętrzna
W magazynie

Metalowa
W magazynie
17×18×24 cm
W magazynie
97×27×42 cm, na kółkach
W magazynie
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
11×29×14 cm, zestaw, tekstylna
W magazynie
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Ze stali nierdzewej, do 0
W magazynie
45×75 cm, prostokątna
W magazynie