
Stelaż do wieszania ubrań HERKULES BASIC WENKO, drążki teleskopowe do garderoby 2 poziomy
Metalowa, plastikowa
W magazynieWymiary 108×45 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 233,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ten stojak jest praktycznym elementem każdej szafy, pokoju dziecięcego, sypialni lub innego pomieszczenia, w którym przechowywana jest odzież. Posiada sztywną podstawę, zapobiegając przewróceniu.
| Szerokość: | 45 cm |
|---|---|
| Wysokość: | 108 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Rodzaj | Niemy sługa |
| Materiał | Drewno |
| Kolor | Biała |
| Nośność | 7 kg |
| Producent | Autronic |

Metalowa, plastikowa
W magazynie
300×215 cm, metalowa, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Industrialna, plastikowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Metalowa, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
150×120 cm, metalowa, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
160×80 cm, metalowa
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie