


Wymiary 75×50 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 130,12 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Adamaszkowe poszewki na poduszki zestaw 2 szt. 50x75 cm Damask Jacquard – Catherine Lansfield
| Szerokość: | 75 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 50 cm |
| Kolor | Beżowa |
|---|---|
| Motyw | Jednokolorowe |
| Liczba sztuk | 2 szt. |
| Skład i rodzaj materiału | Żakard/adamaszek |
| Zawiera wypełnienie | Bez wypełnienia |
| Długość | 50 cm |
| Rozmiar poduszki | 50x75 |
| Kolekcja | Damask Jacquard |
| Zapięcie poduszki | Na zakładkę |
| Wzór | Ornamenty |
| Jakość | Basic |
| Pielęgnacja | Można suszyć w suszarce/trzymać z dala od gorących powierzchni i ognia/nie używać chemicznych środków wybielających/prać w temp. 40°C |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Producent | Catherine Lansfield |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Super
Pokój hotelowy :D
Doskonały produkt! Piękny egzemplarz!
Bardzo ładne.
Produkt jest w porządku, dokładnie jak przedstawiono w ofercie, bardzo dobra jakość, materiał i kolor idealne. Produkt pięciogwiazdkowy. Dziękuję i życzę pięknych Świąt!


Na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, rustykalna, kwadratowa
W magazynie


Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, rustykalna, kwadratowa
W magazynie
Jednokolorowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Jednokolorowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, bożonarodzeniowa, kwadratowa
W magazynie
Prostokątna, bawełniana, retro
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie

Jednokolorowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, rustykalna, kwadratowa
W magazynie
Jednokolorowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
40×40 cm, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Guziki, satyna
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
43×1 cm, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Jednokolorowa, rustykalna, kwadratowa
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie

26×18×35 cm, papier
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
Drewniana
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
8×30×10 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Porcelanowa
W magazynie
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Pluszaki, materiałowa
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie

120×170 cm, zabawowa, prostokąt
