


Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Lekki regał z czterema półkami. Rama wykonana z czarnych kwadratowych profili metalowych. Półki wykonane z płyty MDF wykończonej folią 3D o fakturze dębu. Opakowanie zawiera zestaw umożliwiający mocowanie do ściany. Nośność jednej półki wynosi ok. 5 kg rozłożonego ciężaru.
| Szerokość: | 29 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 23 cm |
| Wysokość: | 112 cm |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
|---|---|
| Kształt | Proste |
| Kolor | Czarna |
| Styl | Industrialny |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Dekor | Dąb |
| Materiał | MDF + metal |
| Rozmiar | 4 piętra |
| Waga | 4 kg |
| Producent | Autronic |
Opinie użytkowników
Prosty montaż, pomimo delikatnego wyglądu mebel jest stabilny. Polecam.
Służy do celu, do którego został zakupiony.
Potrzebowałam wąskiej półki.
Jest stabilny.
Zestawienie nie jest trudne.
Montaż poradzą sobie nawet kobiety bez doświadczenia.
Jak dotąd nie wiem.

19×66×118 cm, industrialna, retro
W magazynieDostawa gratis
Do garażu, nowoczesna, sosnowa
W magazynie
200×200×60 cm, metalowa, do garażu
W magazynieDostawa gratis
175×239×40 cm, nowoczesna, matowa
W magazynieDostawa gratis
Do garażu, błyszcząca, prosta
W magazynieDostawa gratis
174×70×30 cm, do garażu, matowa
W magazynieDostawa gratis
176×80×40 cm, do garażu, matowa
W magazynieDostawa gratis
132×70×30 cm, do garażu, matowa
W magazynieDostawa gratis
185×90×40 cm, metalowa, nowoczesna
W magazynie
180×90×60 cm, metalowa, do garażu
W magazynieDostawa gratis
22×43×75 cm, industrialna
W magazynieDostawa gratis
180×120×60 cm, metalowa, do garażu
W magazynieDostawa gratis
200×240×60 cm, metalowa, do garażu
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie