








Wymiary ⌀ 140 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Uwaga: dywan jest wykonany z naturalnych włókien, więc przez pewien czas mogą z niego delikatnie wychodzić luźne włókna. Z czasem zjawisko to będzie się zmniejszać. Jest to naturalna właściwość materiału, która będzie stopniowo zanikać przy regularnym odkurzaniu.
| Średnica: | 140 cm |
|---|
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Rodzaj | Gotowe |
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos, Krótki włos |
| Kolor | Szara |
| Materiał | Juta |
| Twarz | Okrągłe |
| Wzór | Jednokolorowe |
| Styl | Skandynawski |
| Rodzaj materiału | Naturalne |
| Produkcja | Tkane ręcznie |
| Kraj pochodzenia | BD |
| Skład i rodzaj materiału | Juta |
| Grubość | 1 cm |
| Długość włosia dywanu | Bez włosia |
| Kształt | Okrągły |
| Waga | 4 kg |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Bouclé |
| Kolekcja | Jute Braided |
| Design | Boho/skandynawski |
| Jakość | Back To School/Extra |
| Gęstość | 2500 g/m² |
| Gęstość tkaniny | Wysoka |
| Właściwości | Odpowiednie do robotów sprzątających/odpowiednie do podgrzewanych podłóg/tkany ręcznie/dwustronny |
| Pielęgnacja | Odkurzać regularnie/nieodpowiednie do długiego kontaktu z wodą/wycierać suchą ściereczką/nie namaczać/od czasu do czasu zmienić używaną stronę dywanu, aby wyrównać zużycie/nie używać chemicznych środków czyszczących/nie używać chemicznych środków wybielających |
| Materiał tylnej strony | Bez spodniej warstwy |
| Specyfikacja materiału | 100% juta |
| Producent | Hanse Home |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Nie pojawiło się mechacenie, bardzo przyjemnie się na nim stąpa i ten szary wariant ma świetny kolor. Naturalny, lekko brązowawy.
Ładny, trochę gubi włókna, ale to powinno przestać.
Dywan jest przepiękny, wysokiej jakości, już kupiłem drugi egzemplarz.
Jestem zachwycona dywanem. Jest przepiękny, materiał jest przyjemny w dotyku i powiedziałabym, że jakość odpowiada cenie.
Kolor dywanu był zupełnie inny niż na zdjęciu.

Gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynieDostawa gratis
80×150 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
200×290 cm, zewnętrzna, shaggy

Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy

160×230 cm, do pokoju, shaggy
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis
Do pokoju, jutowa, naturalna
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
20×65 cm, nakładki na schody, do pokoju
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
160×230 cm, zewnętrzna, shaggy
W magazynie
Do pokoju, chodniki, rustykalna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z krótkim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
190×280 cm, do pokoju, jutowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
120×170 cm, zewnętrzna, shaggy
W magazynie
Gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy

Do pokoju, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynieDostawa gratis
200×290 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Plastikowa, zestaw, kwadratowa
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
46×95×37 cm, nowoczesna, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
27×19×35 cm, bez pokrywy, papier
W magazynie
27×19×35 cm, z wieczkiem, papier
W magazynie
55×25×14 cm, prosta, średnica
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z krótkim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis
25×17×23 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
120×170 cm, zabawowa, sztukowa

Fartuchy kuchenne, bawełniana, dla kobiet
W magazynie
Średnica
W magazynie
Lampy stołowe, włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Stołowa, średnica
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy

140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
48×45×33 cm, pufy, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
200×200 cm, jednokolorowa, łóżko dwuosobowe
W magazynie