

Wymiary 60×100 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 97,74 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wymiary mniejszej podkładki: 40 x 60 cm
| Szerokość: | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 100 cm |
| Asortyment | Dywaniki łazienkowe |
|---|---|
| Zestawy | Zestawy |
| Kraj pochodzenia | TR |
| Liczba sztuk | 2 szt. |
| Materiał | Tekstylia |
| Grubość | 0.5 cm |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 0.6 kg |
| Długość | 100 cm |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Wykończenie | Nadruk cyfrowy |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Kolekcja | Abstract |
| Wzór | Ornamenty |
| Jakość | Basic |
| Gęstość | 1150 g/m² |
| Właściwości | Odpowiedni do prania/antypoślizgowy/odpowiednie do podgrzewanych podłóg |
| Pielęgnacja | Prać w temp. 30°C/prać ręcznie |
| Materiał tylnej strony | Poliester |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Kolor | Brązowy/szary/zielony/czarny |
| Material | Tekstylia |
| Producent | Mila Home |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
kto lubi „odmienność”, będzie się podobać.
Produkt super, jak na zdjęciu, tylko mniejszy dywanik jest trochę krzywo przycięty.
Wygląda jak na zdjęciu, w pełni odpowiada opisowi. Cena jest nieco wysoka w stosunku do wartości, ale kupiłem w promocji.
Nowoczesny dodatek do praktycznego upiększenia łazienki
Kolory są znacznie mniej nasycone. Materiał bardzo cienki, obszycie nierówne. Niestety zostały złożone do pudełka i w miejscach zgięcia pozostały ślady.

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe


Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

Kwadratowa

96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
101×57×78 cm, na kółkach
W magazynieDostawa gratis
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Metalowa
W magazynie

44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
Szklana, na długie świece, wewnętrzna
W magazynie

45×75 cm, prostokątna
W magazynie
17×18×24 cm
W magazynie
97×27×42 cm, na kółkach
W magazynie
11×29×14 cm, zestaw, tekstylna
W magazynie
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie