


Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Designowy elektryczny dyfuzor zapachowy Vulcan jest odpowiedni do każdego domu, służy do nawilżania powietrza. Spraw, by w Twoim domu panowała atmosfera relaksu i spokoju. Dyfuzor jest odpowiedni do aromaterapii, chromoterapii (terapie za pomocą światła), ze względu na swój design sprawdzi się także jako stylowy dodatek wnętrza. Dyfuzor zapachowy neutralizuje również nieprzyjemne zapachy, np. z dymu papierosów lub zwierząt domowych.To urządzenie zmienia wodę w delikatną parę. Jeśli dodasz do wody kilka kropli olejku esencjonalnego, elektryczny dyfuzor zapachowy rozłoży go za pomocą ultradźwięków na delikatne mikrocząsteczki, dzięki którym w Twoim mieszkaniu będzie przyjemnie pachnieć.Parametry techniczne: napięcie robocze: DC 24 V/0,5 A / 110-250 V 50/60 Hz częstotliwość ultradźwiękowa: 2,4 MHz odparowanie: 45-60 ml/godz. zakres: 12 - 20 m2 hałas
| Rodzaj | Elektryczne, Ultradźwiękowe |
|---|---|
| Kolor | Brązowa |
| Długość przewodu zasilającego | 1,6 m |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Objętość | 350 ml |
| Pobór mocy | 12 W |
| Poziom hałasu | 35 dB |
| Sezon | Kolekcja wiosenna |
| Producent | Sixtol |
Opinie użytkowników
Ładny design.


Elektryczna, ultradźwiekowa
W magazynie
Patyczkowa
W magazynie
Patyczkowa
W magazynie


Patyczkowa
W magazynie
Patyczkowa
W magazynie



Patyczkowa
W magazynie
Średnica, patyczkowa
W magazynie

Patyczkowa
W magazynie
Patyczkowa
W magazynie
Średnica, patyczkowa
W magazynie
Patyczkowa
W magazynie


Patyczkowa
W magazynie
Patyczkowa
W magazynie




Patyczkowa
W magazynie



Patyczkowa
W magazynie

140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie