
Nierdzewny wózek półkowy, 3 półki, 680 x 380 mm
81×68×38 cm, nowoczesna, matowa
W magazynieDostawa gratisWymiary 83×50×37 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Praktyczny stolik do serwowania z półkami sprawdzi się w każdym domu. Posiada kółka z hamulcami, dzięki którym przesuniesz go wszędzie tam, gdzie jest potrzebny. Poza półkami możesz włożyć drobne przedmioty również do metalowego kosza, a w miejscu na butelki umieścić na przykład ulubione wino. Konstrukcję wykonano z lakierowanego litego łupanego bambusa w naturalnym odcieniu. Nośność całkowita wynosi do 10 kg. Poszczególne półki/szuflady mają nośność maks. do 2 kilogramów.
| Szerokość: | 50 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 37 cm |
| Wysokość: | 83 cm |
| Wykończenie powierzchni | Połysk |
|---|---|
| Styl | Industrialny |
| Materiał | Drewno |
| Kształt | Kwadratowe |
| Z kołkami | Tak |
| Lokalizacja | Wewnętrzne |
| Kolor | Brązowa |
| Dekor | Bambus |
| Nośność | 10 kg |
| Producent | Autronic |

81×68×38 cm, nowoczesna, matowa
W magazynieDostawa gratis
Matowa, drewniana, z kołkami
W magazynie
Matowa, skandynawska, drewniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie