


Wymiary 4×60×24 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 57,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Nowoczesna elegancka półka. Opakowanie zawiera półkę, uchwyt metalowy, kołki rozporowe do przymocowania. Parametry techniczne i specyfikacja: materiał: MDF + laminat kolor: buk waga: 2 kg
| Szerokość: | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 24 cm |
| Wysokość: | 4 cm |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Materiał | Laminat |
| Kolor | Beżowa |
| Rodzaj drewna | Buk |
| Dekor | Buk |
| Nośność | 5 kg |
| Waga | 2 kg |
| Producent | Autronic |

60×30 cm, nowoczesna, matowa

Drewniana, nowoczesna, industrialna
W magazynie
45×30 cm, matowa, prosta

140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie