


Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 153,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Poduszka Aloe Vera to produkt wysokiej jakości. Materiał wierzchni (tkanina) z mikrowłókna został wzbogacony o wyciąg z leczniczej rośliny Aloe Vera, który zapewnia zdrowy sen. Może działać zmiękczająco na skórę śpięcego człowieka nawet przez bawełnianą bieliznę pościelową. Materiałem wypełnienia poduszek Aloe Vera są wysokiej jakości włókna rurkowe, które odznaczają się wysoką stabilnością, więc poduszka nie będzie zleżała. Włókno rurkowe UNICOR należy do jednych z najlepszych materiałów wykorzystywanych jako wypełnienie poduszek. Poduszki Aloe Vera dzięki swojemu składowi są odpowiednie dla alergików.
| Wypełnienie | Poliestr |
|---|---|
| Rodzaj | Klasyczne |
| Materiał pokrowca | Bawełna |
| Motyw | Jednokolorowe |
| Hipoalergiczne | Tak |
| Materiał powierzchni tkaniny | 100% poliester |
| Materiał wypełnienia | 100% poliester (włókno puste) |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 70 x 90 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Waga wypełnienia | 900 g |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | Kvalitex |

Wałki, hipoalergiczna, jednokolorowa
W magazynie
Kwadratowa, jednokolorowa, poliestrowa
W magazynie
Hipoalergiczna, jednokolorowa, anioł
W magazynie
Kwadratowa, jednokolorowa, poliestrowa
W magazynie
Hipoalergiczna, jednokolorowa, anioł
W magazynie

Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Na drzwi, na stół
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Do sypialni, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Szklana, dawkowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Solarna, ścienne oświetlenie, plastikowa
W magazynie

Ogrodowa, klasyczne dziecięce huśtawki, wisząca
W magazynie