

Wymiary 33×130 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stylowy bieżnik o oryginalnym designie można wykorzystać nie tylko na co dzień, ale również na świątecznie nakrytym stole. Zawsze będzie świetnie wyglądać i sprawi, że zwykły stół stanie się miłym miejscem spotkań z rodziną i przyjaciółmi.
| Szerokość: | 33 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 130 cm |
| Asortyment | Bieżniki na stół |
|---|---|
| Kolor | Fioletowa |
| Metraż | Na sztuki |
| Kształt | Prostokątne, Okrągłe |
| Motyw | Kwiaty |
| Materiał | Bawełna, Poliestr |
| Rozmiary | 33 x 130 cm |
| Sezon | Kolekcja wiosenna |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4-Home |

Na metry, kwiaty, obrusy
W magazynie
Bieżniki na stół, okrągła, prostokątna
W magazynie

Okrągła, kwadratowa, na sztuki
W magazynie

Prostokątna, obrusy
W magazynie
45×150 cm, bieżniki na stół, kwiaty
W magazynie
Prostokątna, kwiaty, obrusy
W magazynie
Prostokątna, obrusy
W magazynie
Prostokątna, kwiaty, obrusy
W magazynie
Bieżniki na stół, okrągła, prostokątna
W magazynie
Okrągła, obrusy
W magazynie
Prostokątna, obrusy
W magazynie
Prostokątna, obrusy
W magazynie
Bieżniki na stół, prostokątna, kwiaty
W magazynie
130×130 cm, kwadratowa, jednokolorowa
W magazynie
Okrągła, obrusy
W magazynie
Prostokątna, kwiaty, obrusy
W magazynie
140×120 cm, prostokątna, zmywalna
W magazynie
Prostokątna, kwiaty, obrusy
W magazynie
Bawełniana, obrusy
W magazynie
Prostokątna, obrusy
W magazynie
Prostokątna, obrusy
W magazynie
Prostokątna, obrusy
W magazynie
Okrągła, obrusy
W magazynie
Prostokątna, obrusy
W magazynie
Prostokątna, obrusy
W magazynie
Prostokątna, kwiaty, obrusy
W magazynie
Prostokątna, obrusy
W magazynie
Okrągła, obrusy
W magazynie
Okrągła, kwadratowa, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, obrusy
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie