



Wymiary 45×78×30 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Praktyczna półka na buty, na której możesz również usiąść. Model z siedziskiem zapewnia potrzebny komfort podczas zmiany obuwia. Taboret posiada skajowe czarne pokrycie, konstrukcja półki jest metalowa.
| Szerokość: | 78 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 45 cm |
| Materiał | Metal |
|---|---|
| Styl | Industrialny |
| Rodzaj | Szafkowe |
| Z ławką | Tak |
| Kolor | Czarna |
| Nośność | 90 kg |
| Waga | 5,8 kg |
| Producent | Autronic |

Nowoczesna, laminatowa, z ławką
W magazynie
42×15×37 cm, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, laminatowa, z ławką
W magazynie
Nowoczesna, szafkowa, laminatowa
W magazynie
Nowoczesna, laminatowa
W magazynie
Nowoczesna, laminatowa, z ławką
W magazynie
Nowoczesna, laminatowa, z ławką
W magazynie
42×200×28 cm, metalowa, szafkowa
W magazynieDostawa gratis
Skandynawska, laminatowa, z ławką
W magazynie
Skandynawska, laminatowa, z ławką
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, świerkowa
W magazynie
20×44×118 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Skandynawska, laminatowa, z ławką
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, szafkowa
W magazynie
Skandynawska, laminatowa, z ławką
W magazynie
Nowoczesna, laminatowa, z ławką
W magazynie
Nowoczesna, laminatowa, z ławką
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, szafkowa
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie