





Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 69,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Idealna ochrona mebli i stylowy dodatek w jednym? To praktyczne ochraniacze elastyczne Magic clean. Kolor w ulubionym odcieniu beżu doskonale pasuje do każdego domu, gdzie doda naturalnego stylu każdemu wnętrzu. Ochraniacz elastyczny pomoże odnowić stare meble i ukryć wszelkie niedoskonałości i zużycie, ale także zabezpieczy je przed zabrudzeniem i uszkodzeniami, co będzie można docenić, mając nawet zupełnie nowe meble.Dzięki wysokiej jakości materiałowi pokrowiec jest bardzo przyjemny w dotyku, a jednocześnie odporny na zużycie i łatwy do powlekania. Łatwo się rozciąga we wszystkich kierunkach, dzięki czemu bez trudności idealnie dopasuje się do kształtu mebla i ułatwi pracę podczas naciągania.Wymiary pokrowca: wymiary siedziska 45 – 50 cm, wysokość oparcia 45 – 56 cm.Zawartość zestawu:· 2 pokrowce na krzesło
| Kolor | Beżowa |
|---|---|
| Elastyczne | Tak |
| Ilość sztuk w zestawie | 2 szt. |
| Materiał | 95% poliester, 5% elastan |
| Rodzaj pokrowca | Pokrowiec na krzesło |
| Rozmiar | 45-50 cm |
| Rozmiary | 45-50 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Łatwa obsługa
Perfekcyjne - mam już w kilku kolorach
Doskonale pasuje na krzesło, materiał jest lekki, prawdopodobnie szybko wysycha. Jestem zadowolona z wyboru.
Doskonale pasują na krzesła, są uszyte jakby specjalnie dla nich, nie mają żadnych wad.
Nie pasowało mi na krzesła, ponieważ mam na górze zaokrąglenia, dlatego to nie pasowało.


































Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Na drzwi, na stół
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Do sypialni, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Szklana, dawkowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Solarna, ścienne oświetlenie, plastikowa
W magazynie


Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie