




Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zapewnij sobie najwygodniejszy sen dzięki wysokiej jakości prześcieradle o oryginalnym designie. Kto nie jest zwolennikiem prześcieradeł w jednym kolorze, teraz ma do wyboru prześcieradło w jesienny wzór na białym tle. Elastyczne prześcieradło jersey z wysokiej jakości bawełny dzięki gumce na obwodzie idealnie dopasowuje się do materaca i gwarantuje tym samym komfortowy sen. Dzięki technologii produkcyjnej jersey jest bardziej miękki i elastyczny niż klasyczna bawełna, co umożliwia produkcję prześcieradeł bez dodatków syntetycznych. Posiada wyjątkową miękkość, wysoką chłonność i właściwości oddychające. Nadaje się do materaca o wysokości do 25 cm.
| Szerokość: | 90 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Mocowanie | Naciąg |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Materiał | Dżersej, Bawełna |
| Gramatura | 155 g/m2 |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rozmiar | 90 x 200 cm |
| Rozmiary | 90 x 200 cm |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Zadowolona jak zawsze
ładne
Doskonała jakość
Brak
Drogi wzór, jakościowy produkt.

180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Lniana
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
90×200 cm, napinająca, mikropluszowa
W magazynie

180×200 cm, bawełniana
W magazynie
Napinająca, frotowa
W magazynie

200×220 cm, bawełniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Lniana
W magazynie
Napinająca, dżersejowa
W magazynie
Lniana
W magazynie
Satyna, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie

Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
Flanelowa, bawełniana
W magazynie
Perkalowa
W magazynie

Flanelowa, bawełniana
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie