



Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 175,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Całoroczna kołdra Luxus plus zawiera wypełnienie z wysokiej jakości włókna rurkowego. Ta kołdra, dzięki odpowiednio wybranej grubości włókien rurkowych nadaje się na okres zimowy. Kołdra jest pikowana w kwadratowy wzór, dzięki czemu wypełnienie nie przesuwa się w niej. Można prać w pralce i suszyć w suszarce bębnowej w obniżonej temperaturze.
| Ciepłota | Całoroczne |
|---|---|
| Materiał wypełnienia | Włókno puste |
| Kolor | Biała |
| Gramatura | 300 g/m2 |
| Materiał powierzchni tkaniny | 100% poliester |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rozmiar | 140 x 200 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Sezonowość kołdry | Całoroczna |
| Suszarka | Tak |
| Waga wypełnienia | 850 g |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | Kvalitex |

Całoroczna, włókno puste
W magazynie
Letnia, całoroczna, włókno puste
W magazynie
Letnia
W magazynie
135×200 cm, całoroczna
W magazynie
Zimowa, włókno puste
W magazynie
200×220 cm, letnia, całoroczna
W magazynie
135×200 cm, całoroczna
W magazynie
Letnia
W magazynie
Zimowa, włókno puste
W magazynie





135×200 cm, całoroczna
W magazynie
220×240 cm, letnia, całoroczna
W magazynie


Letnia
W magazynie
Letnia
W magazynie
Letnia
W magazynie

Letnia
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Letnia
W magazynie
140×200 cm, letnia, zimowa
Dostawa gratis

Letnia
W magazynie
Letnia
W magazynie
140×200 cm, letnia, włókno puste
W magazynie

200×200 cm
Dostawa gratis

Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

Zapachowa, sztukowa
W magazynie

Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna
W magazynie
77×38×29 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
Prostokąt, tekstylna
W magazynie

Porcelanowa
W magazynie
Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie
Łańcuchy świetlne, akumulatorowa
W magazynie
180×200 cm, ochraniacze na materac
W magazynie