
Dywan w kolorze kości słoniowej 77x150 cm Springs – Universal
77×150 cm, do pokoju, shaggy, syntetyczna
109,87 zł

Dywan w kolorze kości słoniowej 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cm, do pokoju, shaggy, syntetyczna
321,43 zł

Dywan w kolorze kości słoniowej 115x170 cm Springs – Universal
115×170 cm, do pokoju, shaggy, syntetyczna
175,47 zł

Dywan w kolorze kości słoniowej 134x200 cm Springs – Universal
134×200 cm, do pokoju, shaggy, syntetyczna
-18 %254,19 zł
309,99 zł
Dywan w kolorze kości słoniowej 77x150 cm Springs – Universal
Wymiary 77×150 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzje- Ładny wygląd i wzór (64%)
- Atrakcyjna cena (45%)
- Cienki materiał (18%)
- Nietrafiony odcień koloru (18%)
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 109,87 zł
Historia cen
- 2.05.2026 - 109,87 zł
- 23.04.2026 - 109,87 zł
- 19.03.2026 - 90,3 zł
- 11.03.2026 - 96,75 zł
- 20.02.2026 - 109,65 zł
- 16.02.2026 - 129 zł
- 14.02.2026 - 109,65 zł
- 10.02.2026 - 129 zł
- 23.01.2026 - 96,75 zł
- 16.01.2026 - 103,2 zł
- 10.01.2026 - 112,23 zł
- 5.12.2025 - 109,65 zł
- 14.11.2025 - 83,85 zł
- 1.11.2025 - 90,3 zł
- 1.11.2025 - 129 zł
- 20.10.2025 - 103,2 zł
- 8.10.2025 - 103 zł
- 1.10.2025 - 97 zł
- 26.09.2025 - 90 zł
- 23.09.2025 - 90,3 zł
- 16.09.2025 - 103,2 zł
- 16.09.2025 - 129 zł
- 12.09.2025 - 111 zł
- 29.08.2025 - 129 zł
- 24.08.2025 - 111 zł
- 19.08.2025 - 129 zł
- 15.08.2025 - 111 zł
- 30.07.2025 - 129 zł
- 25.07.2025 - 111 zł
- 15.07.2025 - 129 zł
- 11.07.2025 - 111 zł
- 3.07.2025 - 129 zł
- 26.06.2025 - 139 zł
- 20.06.2025 - 115 zł
- 17.06.2025 - 139 zł
- 10.06.2025 - 118 zł
- 6.06.2025 - 120 zł
- 1.06.2025 - 139 zł
- 27.05.2025 - 111,2 zł
- 27.05.2025 - 118,14 zł
- 23.05.2025 - 118 zł
- 20.05.2025 - 118,14 zł
- 16.05.2025 - 118 zł
- 13.05.2025 - 119,53 zł
- 9.05.2025 - 120 zł
- 30.04.2025 - 139 zł
- 25.04.2025 - 118 zł
- 15.04.2025 - 139 zł
- 10.04.2025 - 120 zł
- 2.04.2025 - 139 zł
- 26.03.2025 - 111 zł
- 25.03.2025 - 139 zł
- 20.03.2025 - 120 zł
- 10.03.2025 - 139 zł
- 5.03.2025 - 120 zł
- 26.02.2025 - 139 zł
- 22.02.2025 - 120 zł
- 15.02.2025 - 139 zł
- 13.02.2025 - 120 zł
- 11.02.2025 - 139 zł
- 10.02.2025 - 120 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Co byś powiedział na dywan, który nie tylko świetnie wygląda, ale również wyróżnia się pod względem praktycznym? Czy to jest właśnie to, czego szukasz? W takim razie daj się skusić temu klasycznemu dywanowi marki Universal. Połączenie włókien poliestrowych i polipropylenowych zapewnia najlepsze właściwości takie jak miękkość, a jednocześnie odporność na zabrudzenia i blaknięcie kolorów. Co więcej, na jego pielęgnację nie stracisz zbyt wiele cennego czasu, który możesz poświęcić na przykład na zasłużony odpoczynek.
Wymiary
| Szerokość: | 77 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 150 cm |
Specyfikacje
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos |
| Materiał | Polipropylen, Poliester |
| Rodzaj materiału | Syntetyczne |
| Kraj pochodzenia | TR |
| Skład i rodzaj materiału | Polipropylen/poliester |
| Długość włosia | 6 mm |
| Długość włosia dywanu | Krótkie włosie |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 1.74 kg |
| Długość | 150 cm |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Oklejone krawędzie/obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Rodzaj splotu (Welur) |
| Kolekcja | Springs |
| Wzór | Orientalny/vintage |
| Design | Klasyczny |
| Jakość | Back To School/Extra |
| Gęstość | 224000 punkty/m² |
| Gęstość tkaniny | Średnia |
| Właściwości | Odpowiednie do podgrzewanych podłóg |
| Pielęgnacja | Odkurzać regularnie/czyszczenie punktowe |
| Materiał tylnej strony | Bawełna |
| Specyfikacja materiału | 65% poliester/35% polipropylen |
| Kolor | Kość słoniowa/kolorowy |
| Producent | Universal |
Recenzje
Klienci najczęściej wspominają
- Ładny wygląd i wzór (64%)
- Atrakcyjna cena (45%)
- Przyjemny w dotyku (27%)
- Cienki materiał (18%)
- Nietrafiony odcień koloru (18%)
- Podwójny brzeg utrudnia przejście pod drzwiami (9%)
Opinie użytkowników
Piękny dywan, dużo jakości za małe pieniądze. :)
Ładny, łatwy do czyszczenia, wydaje się wytrzymały, doskonała cena.
Dywan jest średniej grubości, ma bardzo ładny wzór i jest przyjemny w dotyku. Nie widać na nim żadnych drobinek. Kolorystycznie dobrze odpowiada zdjęciom.
Podwójnie zawinięty brzeg nie przechodzi pod drzwiami.
Bardzo fajny dywanik, delikatne kolory. Za tę cenę super.
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami
Podobne produkty

Beżowy dywan 115x170 cm Springs – Universal
115×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan Anny Szary Struktura 095x150 Prostokąt
Nowoczesna, retro, gotowa
W magazynie
Niebieski wzorzysty dywan w stylu skandynawskim M0-C61
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Szary dywan pokojowy prostokątny retro E9-Z09
Do pokoju, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Dywan Anny Brązowo kremowy 118x170 Prostokąt
Nowoczesna, retro, gotowa
W magazynie
Jasnobeżowy dywan w stylu retro R1-D98
Do pokoju, naturalna, orientalna
W magazynie
Popielaty dywan w retro stylu H7-A35
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Dywan Premium 744 080x150 Prostokąt
Do pokoju, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Beżowy dywan w stylu rustykalnym H7-M38
Do pokoju, naturalna, orientalna
W magazynie
Miękki dywan shaggy w nowoczesnym stylu M6-L46
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Jasnoszary dywan w nowoczesną kratę D9-C26
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Dywan klasyczny orientalny Asmar indygo niebieski 80 cm x 200 cm
Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
Dywan Brico Omega 080x150 Prostokąt
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Dywan Austin Kolorowy 160x230 Prostokąt
Do pokoju, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Szary włochaty dywan w skandynawskim stylu G0-G55
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Dywan klasyczny Luxor Rozeta kremowy 80 cm x 240 cm
Do pokoju, naturalna, rustykalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Prostokątny wzorzysty dywan w stylu retro P6-M71
Do pokoju, naturalna, prostokątna
W magazynie
Niebieski miękki dywan w nowoczesnym stylu S1-E57
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Dywan klasyczny Luxor Rozeta kremowy 80 cm x 240 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan klasyczny Luxor Rozeta kremowy 120 cm x 170 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Szary nowoczesny dywan pokojowy W1-R81
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Klasyczny czarno - biały dywan z krótkim włosiem F2-W37
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Beżowy wzorzysty dywan w stylu rustykalnym S7-C63
Do pokoju, naturalna, orientalna
W magazynie
Niebieski/beżowy dywan 77x150 cm Springs – Universal
77×150 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan odpowiedni na zewnątrz 160x230 cm Luna – Universal
160×230 cm, zewnętrzna, shaggy
W magazynie
Szary prostokątny dywan shaggy w stylu nowoczesnym K4-E30
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Przecierany szary dywan w nowoczesnym stylu A0-H52
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Jasnobeżowy miękki dywan w stylu klasycznym L9-Z52
Do pokoju, naturalna, orientalna
W magazynie
Brązowo-niebieski dywan orientalny do salonu R7-C78
Do pokoju, nowoczesna, z krótkim włosiem
W magazynie
Ceglasty dywan 160x230 cm Parma – Universal
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan odpowiedni na zewnątrz 120x170 cm Luna – Universal
120×170 cm, zewnętrzna, shaggy
W magazynie
Jasnobeżowy dywan rustykalny G4-W66
Do pokoju, naturalna, orientalna
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Deski do krojenia zestaw 3 szt. 26,5x35,5 cm Choptima – Rosti
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
Wisząca suszarka na pranie w kolorze srebra 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Czarny wiszący metalowy regał na wino liczba butelek 5 Lava – Metaltex
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Zielone kompostowniki zestaw 2 szt. 125 l – Maximex
W magazynie
Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Naturalny obrotowy organizer łazienkowy Moona – Umbra
Do gniazdka
W magazynie
Kieliszki zestaw 6 szt. do wódki 50 ml – Lyngby Glas
Zestawy, na kieliszki
W magazynie
Szary dywan Universal Kasbah Gris, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy

Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
W magazynie
Ociekacz do naczyń Metaltex Felicia, 45x23 cm
W magazynie
Patelnia na naleśniki ze stali nierdzewnej ø 26 cm – Blomsterbergs
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
Niebieski dywanik łazienkowy 50x80 cm – JAHU collections
Dywaniki łazienkowe, sztukowa
W magazynie
Kremowy dywan dziecięcy 120x170 cm Beats – Universal
120×170 cm, klasyczna, prostokąt
W magazynie
Czarny metalowy modułowy system półek 27x203,5 cm Solis – Umbra
203×26×35 cm, prosta
W magazynieDostawa gratis
Biały plastikowy kosz na śmieci 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Universal Balaki, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynieDostawa gratis
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Czarne metalowe ramki ścienne zestaw 5 szt. 66x69 cm Exhibit – Umbra
69×66 cm, metalowa, ścienna
W magazynie





