


Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zapewnij swoim dzieciom komfort. Pościel dla dzieci wykonana jest z miękkiej bawełny z delikatnym wzorem, który jest odpowiedni nawet dla najmniejszych. Posiada wygodne zapięcie na zamek błyskawiczny i może być prana w temperaturze 60°C. Zestaw zawiera: 1x poszewka na poduszkę 45 x 60 cm 1x poszwa na kołdrę 90 x 135 cm
| Dla kogo | Dla chłopców |
|---|---|
| Asortyment | Klasyczne |
| Zapinanie | Zamek |
| Materiał | Bawełna |
| Rodzaj łóżka | Łóżeczko dziecięce |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 90 x 135 cm, 45 x 60 cm |
| Rozmiary kołdry | 90 x 135 cm |
| Rozmiary poduszki | 45 x 60 cm |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | Bellatex |

Dla chłopców, klasyczna, zamek
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
90×120 cm, do łóżeczka, zamek
W magazynie
90×120 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
100×135 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Zamek, z mikrofibry
W magazynie
100×135 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
100×135 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
140×200 cm, dla dziewczynek, klasyczna
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
90×120 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Bawełniana satyna, z krepy, z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, guziki, bawełniana satyna
W magazynie
Dinozaury, dla chłopców, do łóżeczka
W magazynie
90×200 cm, klasyczna, zamek
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, klasyczna, zamek
W magazynie
Klasyczna, guziki, bawełniana satyna
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, guziki, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna, zwierzątka
W magazynie
Dla dziewczynek, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
90×120 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Dinozaury, dla chłopców, do łóżeczka
W magazynie

Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

Zapachowa, sztukowa
W magazynie

Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna
W magazynie
77×38×29 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
Prostokąt, tekstylna
W magazynie

Porcelanowa
W magazynie
Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie
Łańcuchy świetlne, akumulatorowa
W magazynie
180×200 cm, ochraniacze na materac
W magazynie