









Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 84,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Bawełniana pościel Winter Robin marki 4Home wprowadza do sypialni eleganckie połączenie stonowanego tła i motywu ptaków, tworząc harmonijną atmosferę, która sprzyja spokojnemu senowi. Pościel ma ten sam motyw po obu stronach. Pościel jest wykonana 100% z bawełny, która zapewnia miękkość, doskonałą oddychalność i komfort o każdej porze roku. Bawełniana tkanina jest przyjazna dla skóry, łatwa w pielęgnacji i zachowuje piękny wygląd nawet po wielokrotnym praniu. Praktyczne zapięcie na zamek błyskawiczny ułatwia nakładanie i zmianę pościeli. Wymiary 140 x 200 cm dla kołdry i 70 x 90 cm dla poduszki są odpowiednie dla standardowego łóżka pojedynczego. Pościel można suszyć w suszarce, prać w temperaturze 40°C i prasować w średniej temperaturze. Certyfikat OEKO-TEX Standard 100 gwarantuje, że produkt jest bezpieczny dla zdrowia, dzięki czemu nadaje się również dla osób o wrażliwej skórze. Główne zalety produktu: elegancki motyw ptaszków w harmonijnych kolorach 100% bawełna dla maksymalnego komfortu i całorocznego użytkowania zapięcie na zamek błyskawiczny do szybkiego zakładania łatwa konserwacja, w tym możliwość suszenia i prasowania Zawartość opakowania: 1x poszwa na kołdrę 140 x 200 cm 1x poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
| Asortyment | Do łóżeczka, Klasyczne |
|---|---|
| Zapinanie | Zamek |
| Materiał | Bawełna |
| Kolor | Szara |
| 4home | 4HOME |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |

Klasyczna, bawełniana satyna, flanelowa
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna, zamek
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, guziki, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, guziki, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, guziki, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna, zwierzątka
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna, zwierzątka
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Z mikrofibry, mikroplusz
W magazynie
Bawełniana satyna, z krepy, z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, guziki, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Dla dziewczynek, klasyczna, zamek
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, zamek, z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, guziki, bawełniana satyna
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, guziki, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Zamek
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
100×135 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Klasyczna, flanelowa, z mikrofibry
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie