



Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Elastyczna metalowa suszarka wieżowa jest wspaniałym pomocnikiem w suszeniu prania. Posiada uchwyty na wieszaki i obrotowe kółka ułatwiające przestawianie. Środkowy zawias umożliwia otwarcie suszarki do połowy. Idealna pod prysznic. Gdy nie jest używana, można ją łatwo złożyć w celu przechowywania. Ten produkt jest oferowany w różnych kolorach bez możliwości wyboru. Specyfikacja: wymiary rozłożony (szer. x gł. x wys.): 68 x 68 x 125 cm wymiary złożony (szer. x gł. x wys.): 68 x 4 x 121 cm powierzchnia suszenia: 30 metrów na małej przestrzeni pasuje również pod prysznic elastyczne zastosowanie dzięki specjalnemu zawiasowi metalowa konstrukcja + plastikowe akcesoria
| Szerokość: | 68 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 68 cm |
| Wysokość: | 125 cm |
| Rodzaj | Stojące |
|---|---|
| Składanie | Składany |
| Kolor | Szara |
| Lokalizacja | Wewnętrzne |
| Materiał | Tworzywo sztuczne, metal |
| Rozmiar | S |
| Waga | 3,6 kg |
| Producent | 4-Home |
Opinie użytkowników
Pasuje do kabiny prysznicowej, solidne wykonanie. Szybka dostawa.
Pasuje do kabiny prysznicowej, solidne wykonanie. Szybka dostawa.

Stojąca, składana, zewnętrzna
W magazynie
Stojąca, składana, wewnętrzna
W magazynie
Stojąca, składana, zewnętrzna
W magazynie
Stojąca, składana, wewnętrzna
W magazynie
9×28×89 cm, składana
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie