



Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Prosta metalowa suszarka do ubrań o powierzchni suszenia 6 m nadaje się do małych pomieszczeń i łazienek, a nawet do wanny. Specyfikacja: wymiary rozłożonej suszarki: 91 x 83 x 34 cm wymiary złożonej suszarki: 34 x 113 x 1,5 cm waga: 1,2 kg ładowność: 3 kg całkowita powierzchnia suszenia: 6 m Dostarczana w dwóch kolorach (srebrny, biały) bez możliwości wyboru.
| Szerokość: | 83 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 34 cm |
| Wysokość: | 91 cm |
| Rodzaj | Stojące |
|---|---|
| Składanie | Składany |
| Kolor | Biała |
| Lokalizacja | Wewnętrzne |
| Materiał | Metal |
| Nośność | 3 kg |
| Rozmiar | S |
| Waga | 1,2 kg |
| Producent | 4-Home |
Opinie użytkowników
Zgodność
Cena
Stabilność

Stojąca, składana, zewnętrzna
W magazynie
Stojąca, składana, zewnętrzna
W magazynie
Stojąca, składana, wewnętrzna
W magazynie
9×28×89 cm, składana
W magazynieDostawa gratis
Stojąca, składana, wewnętrzna
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie