


Wymiary 44×63×30 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Dzięki nowoczesnemu i uniwersalnemu designowi stojak na buty będzie nie tylko przedmiotem praktycznym, ale także ozdobą. Stojak na buty z konstrukcją i dwiema przestrzeniami do przechowywania jest wykonany z lekkiego metalu w kolorze czarnym. Blat wykonany z płyty MDF wykończonej folią 3D w kolorze dąb sonoma.
| Szerokość: | 63 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 44 cm |
| Materiał | Laminat, Metal |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj | Szafkowe |
| Kolor | Czarna |
| Rodzaj drewna | Dąb, Dąb sonoma |
| Dekor | Dąb |
| Nośność | 9 kg |
| Rozmiar | 3 piętra |
| Waga | 3,5 kg |
| Producent | Autronic |

Nowoczesna, szafkowa, laminatowa
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, świerkowa
W magazynie
20×44×118 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, laminatowa
W magazynie
42×200×28 cm, metalowa, szafkowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, laminatowa, z ławką
W magazynie
42×15×37 cm, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Skandynawska, laminatowa, z ławką
W magazynie
Nowoczesna, laminatowa, z ławką
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, szafkowa
W magazynie
Industrialna
W magazynie
Nowoczesna, laminatowa, z ławką
W magazynie
Skandynawska, laminatowa, z ławką
W magazynie
Skandynawska, laminatowa, z ławką
W magazynie
Nowoczesna, laminatowa, z ławką
W magazynie
Skandynawska, laminatowa, z ławką
W magazynie
Nowoczesna, laminatowa, z ławką
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, szafkowa
W magazynie
Nowoczesna, laminatowa, z ławką
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie