





Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 56,94 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Gotuj jak profesjonalista! Z aluminiową formą do pieczenia staniesz się mistrzem wypieków. Dno formy jest wypukłe na środku, dzięki czemu po upieczeniu ciasto można odwrócić i polać np. owocami w żelatynie lub nadzieniem, które nie spłynie po bokach. Odpowiednie do temp. 200°C. Bonami radzi. Przed użyciem zalecamy dokładne natarcie tłuszczem, aby ciasto nabrało pięknego koloru i bez problemu wydostało się z formy.
| Szerokość: | 23 cm |
|---|---|
| Średnica: | 22 cm |
| Rodzaj | Na ciasta |
|---|---|
| Materiał | Metal |
| Specyficzny materiał | Aluminium |
| Waga | 0.61 kg |
| Odpowiednie do | Do tortów |
| Kolekcja | Marissa |
| Jakość | Basic |
| Instrukcja | Nieodpowiednie do mikrofalówki/nieodpowiednie do zmywarki |
| Kolor | Złoty |
| Material | Metal |
| Producent | Orion |
Opinie użytkowników
Piękna i bardzo funkcjonalna forma.
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami

24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
25×26 cm, na babkę, metalowa
W magazynie
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
35×26 cm, okrągła, bożonarodzeniowa
W magazynie
Okrągła, na babkę, metalowa
W magazynie
35×25 cm, silikonowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
26×34 cm, silikonowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
21×31 cm, silikonowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
17×29 cm, silikonowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Silikonowa
W magazynie
16×38 cm, bożonarodzeniowa, metalowa
W magazynie
40×28 cm, metalowa
W magazynie27×39 cm, silikonowa
W magazynie

Okrągła
W magazynie
Okrągła, na tort, metalowa
W magazynie
16×33 cm, porcelanowa, na chleb i bagietki
W magazynie
12×31 cm, porcelanowa, wielkanocna
W magazynie
Na ciasta, rozkładana, sercowata
W magazynie
27×3 cm, silikonowa, na tort
W magazynie
17×29 cm, silikonowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
20×21 cm, silikonowa
W magazynie

Silikonowa
W magazynie
26 cm, ⌀ 26 cm, okrągła, na ciasta
W magazynie



26×34 cm, bożonarodzeniowa, na słodycze
W magazynie
Okrągła
W magazynie
26×34 cm, bożonarodzeniowa, na słodycze
W magazynie

160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Porcelanowa
W magazynie
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
30 cm, ⌀ 28 cm, otwarta, na odpady mieszane
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie