

Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zestaw półek ściennych, z ciekawie zaprojektowaną przestrzenią, doskonale wyróżni się w Twoim wnętrzu i z łatwością przyciągnie uwagę. Każda z nich ma inny rozmiar. Nośność półki wynosi 5 - 15 kg w zależności od rodzaju ściany.Wymiary małej półki: 24 x 24 x 11,7 cmWymiary średniej półki: 27 x 27 x 11,7 cmWymiary dużej półki: 30 x 30 x 11,7 cm
| Głębokość: | 11 cm |
|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
|---|---|
| Kształt | Proste |
| Zestawy i komplety | Tak |
| Rodzaj drewna | Dąb sonoma |
| Dekor | Dąb sonoma |
| Ilość sztuk w zestawie | 3 szt. |
| Materiał | MDF |
| Nośność | 5 kg |
| Waga | 3 kg |
| Producent | Autronic |

60×30 cm, nowoczesna, matowa

Drewniana, nowoczesna, industrialna
W magazynie
45×30 cm, matowa, prosta

140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie