
Mexen X-Wall-R półka wnękowa z kołnierzem 60 x 30 cm, czarna - 1970603010
60×30 cm, nowoczesna, matowa
Wymiary 4×60×15 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 56,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ta nowoczesna półka posłuży Ci dobrze jako miejsce do przechowywania książek lub dekoracji. Ma praktyczne podwyższone krawędzie, co sprawi, że Twoje ulubione przedmioty nie spadną na podłogę. Częścią zestawu są kołki rozporowe do przymocowania półki. Nośność półki wynosi od 5 do 15 kg w zależności od jakości ściany, do której została przymocowana.
| Szerokość: | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 15 cm |
| Wysokość: | 4 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Materiał | Laminat |
| Kształt | Proste |
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj drewna | Orzech włoski |
| Dekor | Orzech |
| Nośność | 5 kg |
| Rozmiar | 60 cm |
| Waga | 1 kg |
| Producent | Autronic |

60×30 cm, nowoczesna, matowa

Drewniana, nowoczesna, industrialna
W magazynie
45×30 cm, matowa, prosta

140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie