

Wymiary 4×120×24 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ta nowoczesna półka posłuży Ci dobrze jako miejsce do przechowywania książek lub dekoracji. Jest w popularnym dekorze ciemniejszego dębu sonoma, który jest niezwykle uniwersalny i współgra z innymi gatunkami drewna. Materiał: MDF + laminat Udźwig półki to 5-15 kg w zależności od rodzaju ściany. Zawartość opakowania: półka, uchwyt metalowy, śruby i kołki do zamocowania.
| Szerokość: | 120 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 24 cm |
| Wysokość: | 4 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Materiał | Laminat |
| Kształt | Proste |
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj drewna | Dąb sonoma |
| Dekor | Dąb sonoma |
| Nośność | 5 kg |
| Waga | 3 kg |
| Producent | Autronic |

60×30 cm, nowoczesna, matowa

Drewniana, nowoczesna, industrialna
W magazynie
45×30 cm, matowa, prosta

140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie