

Wymiary 65×32×32 cm, ⌀ 32 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 159,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Praktyczny kosz na śmieci TWIZZ o pojemności 30 l jest wyposażony w nożny system otwierania pokrywy, który zapewnia łatwą i higieniczną obsługę. Kosz ma błyszczącą powierzchnię zewnętrzną ze stali nierdzewnej i wyjmowany wewnętrzny pojemnik na odpady wykonany z tworzywa sztucznego. Dzięki prostemu wzornictwu będzie pasował do każdego domu.
| Szerokość: | 32 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 32 cm |
| Wysokość: | 65 cm |
| Średnica: | 32 cm |
| Materiał | Stal nierdzewna, Plastik |
|---|---|
| Otwieranie | Z wieczkiem |
| Rodzaj zamknięcia | Nożne |
| Kształt | Okrągłe |
| Rodzaj | Na odpady mieszane |
| Objętość | 25-50 litrów |
| Kolor | Szara |
| Rozmiar | 30 l |
| Producent | Banquet |

Okrągła, kwadratowa, z wieczkiem
W magazynie
69×33×41 cm
W magazynieDostawa gratis
Plastikowy, z wieczkiem, sortowanie odpadów
W magazynieDostawa gratis
Kwadratowa, stal nierdzewna, z wieczkiem
W magazynie

61×25×25 cm, kwadratowa, stal nierdzewna
W magazynieDostawa gratis
41 cm, ⌀ 24 cm, okrągła, z wieczkiem
W magazynieDostawa gratis
Plastikowy, z wieczkiem, sortowanie odpadów
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, z wieczkiem, na odpady mieszane
W magazynie
Okrągła, kwadratowa, stal nierdzewna
W magazynie
74×44×31 cm, plastikowy, kwadratowa
W magazynie
76×94×38 cm, kwadratowa, stal nierdzewna
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie