
Bellatex Zestaw dywaników łazienkowych bez wycięcia BANYSILVER fuksja, 60 x 100, 60 x 50 cm
Poliestrowa
W magazynieNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 42,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wysokiej jakości dywanik łazienkowy to niezbędny element wyposażenia każdej łazienki. Miękki i wysokiej jakości dywanik z serii Mexico charakteryzuje się wysoką gramaturą, chłonnością i trwałością.
| Szerokość: | 70 cm |
|---|
| Asortyment | Dywaniki łazienkowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zestawy | Sztukowe |
| Kolor | Fioletowa |
| Gramatura | 700 g/m2 |
| Rozmiar | 50 x 70 cm |
| Rozmiary | 50 x 70 cm |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | Stanex |

Poliestrowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Dywaniki łazienkowe
W magazynie

Bawełniana, dywaniki łazienkowe
W magazynie
Dywaniki łazienkowe
W magazynie
Dywaniki łazienkowe
W magazynie
15×24 cm
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie

Bawełniana, dywaniki łazienkowe
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe




Dywaniki łazienkowe
W magazynie
Dywaniki łazienkowe
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie

Bawełniana, dywaniki łazienkowe
W magazynie

Dywaniki łazienkowe




Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie

Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Bawełniana, dywaniki łazienkowe
W magazynie

Elastyczna
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie