

Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Nowoczesna, prosta biała półka przeznaczona jest do przykręcenia do ściany. Służy jako miejsce do przechowywania ulubionych książek lub do eksponowania dekoracji. Nośność półki wynosi 5-15 kg w zależności od rodzaju muru nośnego. W zestawie znajdują się kołki do mocowania, metalowy wspornik i śruby.
| Szerokość: | 120 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 24 cm |
| Wysokość: | 4 cm |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Kształt | Proste |
| Dekor | Mat |
| Materiał | MDF |
| Nośność | 5 kg |
| Waga | 3 kg |
| Producent | Autronic |
Opinie użytkowników
szybka dostawa

Drewniana, nowoczesna, industrialna
W magazynie
60×30 cm, nowoczesna, matowa

45×30 cm, matowa, prosta

140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie