


Wymiary 80×70×70 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Doniczka ogrodowa Oasi z podstawką inspirowana kształtem i wielkością klasycznej toskańskiej donicy. Doniczka Oasi z podstawką jest solidna, elegancka i bardzo stabilna. Posiada duży centralny otwór o średnicy 33 cm, 6 kieszeni na brzegach oraz specjalne dno, które ułatwia dotlenienie korzeni. Duża doniczka ogrodowa jest bardzo łatwa w montażu i napełnianiu. Elegancka doniczka ogrodowa Oasi z podstawką, o pojemności 200 litrów stanie się ozdobą ogrodów, tarasów i balkonów.
| Szerokość: | 70 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Rodzaj | Klasyczne |
|---|---|
| Materiał | Plastik |
| Lokalizacja | Zewnętrzne |
| Wielkość | Duże |
| Kształt | Okrągłe, Niestandardowe |
| Kolor | Pomarańczowa |
| Objętość | 200 l |
| Producent | 4-Home |

14×37×53 cm, duża
W magazynieDostawa gratis
51×40×40 cm, kwadratowa, mrozoodporna
W magazynie

Duża, metalowa, mała
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie