
Doppler CITY 4420 poduszka dekoracyjna
Dekoracyjna, pierzasta, poliestrowa
W magazynieWymiary 40×40 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ta stylowa poduszka z motywem NASA stanie się wiernym towarzyszem podróży i w domu, zarówno dla młodszych, jak i starszych użytkowników. Poduszka jest przyjemna w dotyku i może nadać przytulny charakter każdemu zakątkowi domu. Pokrowiec nie jest zdejmowany.
| Szerokość: | 40 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 40 cm |
| Kształt | Kwadratowe |
|---|---|
| Materiał powierzchni tkaniny | 100% poliester |
| Materiał wypełnienia | 100% poliester (włókno puste) |
| Rozmiary poduszki | 40 x 40 cm |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | Herding |

Dekoracyjna, pierzasta, poliestrowa
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna
W magazynie

40×40 cm, kwadratowa, jednokolorowa
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, okrągła
W magazynie
Prostokątna, hipoalergiczna, jednokolorowa
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
Hipoalergiczna, kwadratowa, jednokolorowa
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
Wałki, pierzasta, klasyczna
W magazynie
Pierzasta, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Wałki, pierzasta, klasyczna
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna
W magazynie

Wałki, pierzasta, klasyczna
W magazynie
Kwadratowa, jednokolorowa, poliestrowa
W magazynie
Dekoracyjna, pierzasta, bawełniana
W magazynie
50×50 cm, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Dekoracyjna, kwadratowa
W magazynie
45×45 cm, poliestrowa
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
Wałki, pierzasta, klasyczna
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie