


Wymiary 180×200 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 89,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Tylko z mięciutkim, barankowym prześcieradłem w kremowym kolorze będziesz odczuwać ciepło i komfort nawet podczas mroźnej pogody. Prześcieradło wykonane z tego najdelikatniejszego mikrowłókna jest bardzo miękkie, dlatego zasypianie będzie przyjemne i przede wszystkim w cieple. Prześcieradło jest odpowiednie dla delikatnej skóry i alergików. Mogą na nim spać naprawdę wszyscy. Zaletą jest guma wszyta w całym obwodzie, która gwarantuje doskonałe dopasowanie do materaca. Barankowe prześcieradło z mikrowłókna można połączyć jeszcze z poszewką na poduszkę oraz kocem z tego samego materiału, które znajdują się również w naszej ofercie.Prześcieradło jest odpowiednie na materace o wysokości do 25 cm.I ten największy zmarzluch będzie zadowolony!
| Szerokość: | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Mocowanie | Naciąg |
|---|---|
| Kolor | Beżowa |
| Materiał | Mikroplusz |
| Gramatura | 230 g/m2 |
| Prasowanie | Nie wolno prasować |
| Rodzaj łóżka | Łóżko podwójne standard |
| Rozmiar | 180 x 200 cm |
| Rozmiary | 180 x 200 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Ciepłe i miękkie
Perfekcyjnie pasuje, dobrze wygląda, ciepłe, przyjemne. Świetne do chłodniejszej sypialni.
Przyjemne
Komfort termiczny
Jakość
Wygląd
Żadna
Przyjemny materiał
Super
Wyśmienite, cieplutkie, polecam.

90×200 cm, napinająca, mikropluszowa
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Lniana
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Bawełniana, satyna
W magazynie
200×220 cm, bawełniana
W magazynie
180×200 cm, flanelowa, napinająca
W magazynie
Lniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
90×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
160×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
Lniana
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
Klasyczna, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Satyna, bawełniana satyna
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Napinająca, frotowa
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie

Kwiaty, francuska, bawełniana satyna
W magazynie