

Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 201,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wygodne i bardzo lekkie krzesło, które doskonale sprawdzi się do użytku zewnętrznego. Obicie krzesła wykonano z trwałej tkaniny syntetycznej. Materiał ten nie wymaga żadnego specjalnego utrzymywania, jest wytrzymały na wilgoć i promieniowanie UV. Rama stalowa jest malowana proszkowo.Wymiary krzesła: 55 x 70 x 92 cm (szer. x gr. x wys.).Krzesła są dostarczane w stanie rozłożonym.
| Szerokość: | 55 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 92 cm |
| Funkcje | Sztaplowane |
|---|---|
| Materiał | Metal |
| Z podłokietnikami | Tak |
| Kolor | Szara |
| Ilość sztuk w zestawie | 2 szt. |
| Nośność | 120 kg |
| Waga | 8 kg |
| Producent | 4-Home |
Opinie użytkowników
Doskonałe krzesło
Without an actual review text provided in Czech to translate, I cannot give you a translated text. If you have a specific Czech review that you want to be translated into Polish, please provide the actual text, and I will be happy to help with the translation.

90×55×65 cm, metalowa, technorattanowa
W magazynie
Składana
W magazynie
105×53×65 cm, składana, metalowa
W magazynie
Drewniana
W magazynie


Z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis


110×58×67 cm, plastikowa, składana
W magazynie
Składana, drewniana
W magazynie
89×57×62 cm, składana, drewniana
W magazynie
82×54×55 cm, plastikowa, z podłokietnikami
W magazynie


110×56×75 cm, składana, drewniana
W magazynie

Składana
W magazynie

Składana
W magazynie

98×42×43 cm, składana, drewniana
W magazynie
Składana
W magazynie
90×54×72 cm, plastikowa, metalowa
W magazynie
Składana
W magazynie


81×40×30 cm, składana, drewniana
W magazynie
99×57×69 cm, składana, metalowa
W magazynie


Składana, drewniana, z drewna tekowego
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie