
Prześcieradło dżersey z elastanem ciemnoszary, 200 x 220 cm
Dżersejowa
W magazynieNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 110,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Prześcieradło z dżerseju z elastanem jest bardzo elastyczne, gładkie i dobrze utrzymuje się na materacu. Prześcieradło wyposażono w gumkę wszytą do tunelu. Zaletą jest łatwe czyszczenie.
| Materiał | Dżersej |
|---|---|
| Gramatura | 165 g/m2 |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rozmiar | 140 x 200 cm |
| Rozmiary | 140 x 200 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | Bellatex |

Dżersejowa
W magazynie
Napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
Napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
Napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
160×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
Napinająca, frotowa
W magazynie
Napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Elastyczna
W magazynie

Ochraniacze na materac
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Klasyczna, na ścianę
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie