






Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Brakuje Ci miejsca do przechowywania? Kup ten wspaniały regał na kółkach, który doskonale nada się na owoce i warzywa lub akcesoria kuchenne. Można go przesuwać i ustawiać w dowolnym miejscu, tam, gdzie jest akurat potrzebny. Posiada powłokę lakierowaną w matowym kolorze białym.
| Szerokość: | 37 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 37 cm |
| Wysokość: | 76 cm |
| Kształt | Kwadratowe |
|---|---|
| Z kołkami | Tak |
| Lokalizacja | Wewnętrzne |
| Dekor | Bambus |
| Materiał | Bambus |
| Waga | 4,8 kg |
| Producent | Autronic |

81×68×38 cm, nowoczesna, matowa
W magazynieDostawa gratis
Matowa, drewniana, z kołkami
W magazynie
Matowa, skandynawska, drewniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie