


Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 68,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Jednoramienny stojak na ubrania na kółkach bez blokady w wykonaniu chrom/biały kolor metalu i plastiku z praktycznym miejscem do przechowywania utworzonym z dwóch metalowych rurek łączących. Stojak jest przeznaczony do użytku domowego i nie jest przeznaczony do intensywnej eksploatacji. Wysokość regulowana w zakresie od 91 cm do 164 cm. Dostarczany w stanie rozmontowanym.
| Szerokość: | 83 cm |
|---|---|
| Wysokość: | 164 cm |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
|---|---|
| Rodzaj | Niemy sługa |
| Materiał | Metal, Plastik |
| Kolor | Biała |
| Nośność | 5 kg |
| Waga | 1,92 kg |
| Producent | Autronic |
Opinie użytkowników
Polecam.
Lechki stojak
Możliwość rozłożenia i przechowywania w skrzynce.
Pojazd na kółkach

160×80 cm, metalowa
W magazynie
150×120 cm, metalowa, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
300×215 cm, metalowa, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Metalowa, plastikowa
W magazynie
Industrialna, plastikowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Metalowa, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie