

Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Nowoczesna prosta biała półka przeznaczona jest do przywiercenia do ściany, posłuży jako miejsce do przechowywania ulubionych książek lub wystawa dekoracji. Nośność półki wynosi od 5 do 15 kg. Opakowanie zawiera kołki do montażu, metalowy uchwyt oraz śruby.
| Szerokość: | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 24 cm |
| Wysokość: | 4 cm |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Kształt | Proste |
| Kolor | Biała |
| Dekor | Mat |
| Materiał | MDF |
| Nośność | 5 kg |
| Waga | 2 kg |
| Producent | Autronic |
Opinie użytkowników
Półka jest w porządku.

60×30 cm, nowoczesna, matowa

Drewniana, nowoczesna, industrialna
W magazynie
45×30 cm, matowa, prosta

140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie