



Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Montowana na ścianie wysuwana suszarka do ubrań TowelFlex jest odpowiednia do łazienek, wnętrz i na zewnątrz. Praktyczna opcja składania, gdy suszarka nie jest używana. materiał: metalowe rurki o średnicy 12 mm wymiary złożonej suszarki: 120 x 18,5 x 10 cm wymiary rozłożonej suszarki: 120 x 12 x 50 cm długość linek do suszenia: 6 m (5 linek)
| Rodzaj | Wiszące |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Lokalizacja | Wewnętrzne |
| Długość całkowita przewodu | 6 m |
| Materiał | Metal |
| Nośność | 6 kg |
| Waga | 1,25 kg |
| Producent | 4-Home |

Stojąca, składana, zewnętrzna
W magazynie
Stojąca, składana, wewnętrzna
W magazynie
Stojąca, składana, zewnętrzna
W magazynie
Stojąca, składana, wewnętrzna
W magazynie
9×28×89 cm, składana
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie