Produkty, które mogą Ci się spodobać
Historia cen
- 29.04.2026 - 1282,65 zł
- 19.04.2026 - 1282,65 zł
- 14.02.2026 - 1155,15 zł
- 30.01.2026 - 1223 zł
- 25.10.2025 - 1154 zł
- 2.10.2025 - 1155 zł
- 1.10.2025 - 1359 zł
- 26.09.2025 - 1154 zł
- 21.09.2025 - 1155 zł
- 16.09.2025 - 1087 zł
- 12.09.2025 - 1169 zł
- 11.09.2025 - 1359 zł
- 15.07.2025 - 969 zł
- 10.07.2025 - 970 zł
- 8.07.2025 - 924 zł
- 2.07.2025 - 901 zł
- 2.06.2025 - 834 zł
- 1.06.2025 - 901 zł
- 23.05.2025 - 934 zł
- 16.05.2025 - 1155 zł
- 13.05.2025 - 1223 zł
- 9.05.2025 - 1236 zł
- 9.05.2025 - 765 zł
- 2.05.2025 - 1359 zł
- 23.04.2025 - 1149 zł
- 15.04.2025 - 1309 zł
- 10.04.2025 - 1126 zł
- 25.03.2025 - 1309 zł
- 20.03.2025 - 1126 zł
- 18.03.2025 - 1309 zł
- 11.03.2025 - 1047 zł
- 10.03.2025 - 1309 zł
- 5.03.2025 - 1126 zł
- 26.02.2025 - 1309 zł
- 22.02.2025 - 1126 zł
- 15.02.2025 - 1309 zł
- 13.02.2025 - 1126 zł
- 10.02.2025 - 1309 zł
Opis produktu
Zestaw 2 metalowych krzeseł Bonami Selection umili relaks na balkonie lub tarasie. Dzięki praktycznemu i trwałemu materiałowi krzesło można umieścić w zadaszonych przestrzeniach zewnętrznych. Siedzisko ma wypełnienie z pianki PUR. W razie złej pogody zalecamy schowanie mebli do wewnątrz.
Specyfikacje
| Kraj pochodzenia | CN |
|---|---|
| Liczba sztuk | 2 szt. |
| Wysokość oparcia | 42 cm |
| Szerokość siedziska | 43 cm |
| Głębokość siedziska | 43 cm |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Wysokość nóg | 40 cm |
| Nośność | 100 kg |
| Waga | 9 kg |
| Pielęgnacja | Czyścić wilgotną szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Wypełnienie | Molitan (PUR) |
| Umiejscowienie | Zadaszone miejsca na zewnątrz |
| Montaż wymagany | Częściowo |
| Design | Nowoczesny/industrialny |
| Jakość | Extra |
| Kolor nóg | Czarny |
| Materiał nóg | Stal |
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
| Materiał konstrukcji | Stal |
| Materiał | Metal |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Materiał obicia | Tkanina |
| Kolor | Czarny |
| Material | Metal |
| Producent | Bonami Selection |
Recenzje
Opinie użytkowników
Doskonałe. Krzesła są wysokiej jakości (gruby, ciężki metal) i robią wrażenie. To prawda, że nie należą do najwygodniejszych krzeseł, ale można wymienić poduszki na bardziej solidne i problem zostaje rozwiązany. Ja osobiście ich nie wymieniłam, jestem zadowolona z krzeseł dokładnie takich, jakie są.
Krzesło jest nowoczesne , ale średnio wygodne
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami
W cenie regularnej zdecydowanie przepłacone, .... nawet po przecenie drogie, krzesła uwierające w plecy i uda. Dla komfortowego siedzenia wyposażyłam je w grubsze poduszki na siedziska i poduszki pod plecy.
Nowoczesny, nowatorski wygląd.
Polecamy

Outsunny Fotel Rattanowy w Stylu Boho, 132 cm x 72 cm x 83 cm, Czarny
33×68×82 cm
W magazynieDostawa gratis
Outsunny Krzesło ogrodowe z funkcją bujania, szerokie siedzisko i oparcie, drewno naturalne, 64 x 86 x 85 cm
22×66×90 cm, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Outsunny Krzesła ogrodowe 4 szt. Sztaplowane krzesła tarasowe z lamelowym designem i podłokietnikami 52 x 51 x 90 cm Czarny | Aosom PL
26×58×102 cm
W magazynieDostawa gratis
HOMCOM Zestaw 2 składanych krzeseł, przenośne krzesła biurowe, metalowe nogi, składane krzesło do biura, recepcji, poczekalni, wygląd lnu, beżowe | Aosom PL
14×46×98 cm, składana
W magazynieDostawa gratis
Doppler MELIA LIKA-TEX® krzesło ogrodowe mocca
W magazynieDostawa gratis
Zestaw 4 krzeseł składanych HOMCOM — stalowy stelaż, lnopodobne obicie, beżowe
22×46×98 cm, składana
W magazynieDostawa gratis
HOMCOM Zestaw 4 tapicerowanych krzeseł składanych, składane krzesła z obiciem ze sztruksu, oparcie, rama metalowa, zielone | Aosom PL
29×47×100 cm, składana
W magazynieDostawa gratis
Krzesło Intra
81×55×60 cm
W magazynie
Doppler Meran
Drewniana
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Wisząca suszarka na pranie w kolorze srebra 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Czarny wiszący metalowy regał na wino liczba butelek 5 Lava – Metaltex
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Naturalny obrotowy organizer łazienkowy Moona – Umbra
Do gniazdka
W magazynie
Ociekacz do naczyń Metaltex Felicia, 45x23 cm
W magazynie
Patelnia na naleśniki ze stali nierdzewnej ø 26 cm – Blomsterbergs
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
Kieliszki zestaw 6 szt. do wódki 50 ml – Lyngby Glas
Zestawy, na kieliszki
W magazynie
Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Szary dywan Universal Kasbah Gris, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, nowoczesna

Szczotka do WC ceramiczna w kolorze matowej czerni Badi – Wenko
Ceramiczna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Deska do prasowania typu rękawnik 52x12 cm Leona – Wenko
Wolno stojąca

Jasnozielona sztruksowa rozkładana sofa 218 cm Tori – Bonami Selection
80×218×102 cm, rozkładana, skandynawska
W magazynie
Czarny metalowy modułowy system półek 27x203,5 cm Solis – Umbra
203×26×35 cm, prosta
W magazynieDostawa gratis
Zielone kompostowniki zestaw 2 szt. 125 l – Maximex
W magazynie
Chodnik Universal Sprinty Ceramics, 52x200 cm
52×200 cm, do pokoju, chodniki
W magazynie
Biały/srebrny stojak na papier toaletowy ze szczotką ze stali nierdzewnej Rivazza – Wenko
Wieszaki na papier toaletowy i szczotki, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 140x200 cm
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Suszarka na pranie Vario – Metaltex
137×78×68 cm
W magazynie




































































