




Wymiary 135×200 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 90,09 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel dziecięca 200x135 cm Game Over – Catherine Lansfield
| Szerokość: | 135 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Asortyment | Do łóżeczka, Klasyczne |
|---|---|
| Właściwości | Dwustronna |
| Kraj pochodzenia | PK |
| Skład i rodzaj materiału | Polibawełna |
| Liczba poszewek na poduszki | 1 |
| Waga | 5.28 kg |
| Zestaw | Z poszewką na poduszkę |
| Długość | 200 cm |
| Wymiary pościeli | 135x200 |
| Rozmiar poduszki | 50x75 |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kolekcja | Game Over |
| Zapięcie pościeli | Na guziki |
| Zapięcie poduszki | Na guziki |
| Wzór | Z nadrukiem |
| Jakość | Basic/Back To School |
| Pielęgnacja | Prać w temp. 40°C/można prać w pralce |
| Specyfikacja materiału | 48% Bawełna/52% Polyester |
| Kolor | Niebieski/czarny |
| Producent | Catherine Lansfield |

Zamek, z mikrofibry
W magazynie
Zamek, z mikrofibry
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Dinozaury, dla chłopców, do łóżeczka
W magazynie

Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Guziki, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Dla chłopców, dla dziewczynek, klasyczna
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
140×200 cm, dla chłopców, do łóżeczka
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, flanelowa, z mikrofibry
W magazynie
100×135 cm, do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
140×200 cm, samochody, dla chłopców
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna, zamek
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, mikroplusz
W magazynie
Klasyczna, bawełniana satyna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
Kwadratowa

96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Metalowa
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie


25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
60×120 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
101×57×78 cm, na kółkach
W magazynieDostawa gratis
120×170 cm, dla chłopców, klasyczna
W magazynie