

Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Mikropolarowa pościel z motywem Odważnych Ratowniczek z Paw Patrol zamieni każde łóżko dziecięce w przytulną kryjówkę bohaterek. Miękki materiał gwarantuje maksymalny komfort i ciepło przez całą noc. Świetny prezent dla małych fanów Paw Patrol!Na przedniej stronie poszewki na kołdrę biegają dwie małe suczki Skye i Everest, które nie mogą się doczekać, aż trafią do łóżeczek wszystkich dziewczynek. Tył pościeli jest jasnoróżowy i zdobią go kolorowe psie naszywki oraz wizerunki Skye i Everest. Poszewka na poduszkę jest taka sama z obu stron i znajduje się na niej mała pilotka Skye.Pościel jest wykonana z miękkiego i gładkiego mikropolaru i posiada zamek błyskawiczny. Posiada również certyfikat jakości Oeko-Tex Standard 100. Jeśli chodzi o pielęgnację, należy zawsze prać na lewej stronie, oddzielnie, z zamkniętym zamkiem błyskawicznym. Do prania nie używać środków zawierających wybielacze i substancje rozjaśniające, a także płynów do płukania tkanin, które mogą sklejać włókna i zmniejszać chłonność pościeli. Pościel wirować na niższych obrotach, aby nie doszło do złamania i uszkodzenia włókien.Zestaw zawiera: 1 x poszewka na poduszkę 70 x 90 cm 1 x poszewka na kołdrę 140 x 200 cm
| Asortyment | Do łóżeczka |
|---|---|
| Zapinanie | Zamek |
| Materiał | Mikroplusz |
| Motyw | Psiego Patrolu |
| Prasowanie | Nie wolno prasować |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 30 °C |
| Producent | 4-Home |

Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Kraina lodu, dla dziewczynek, klasyczna
W magazynie
Samochody, dla chłopców, klasyczna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z krepy
W magazynie
Klasyczna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry, satyna
W magazynie
Z mikrofibry, zwierzątka
W magazynie
Kraina lodu, dla dziewczynek, klasyczna
W magazynie
Dinozaury, dla chłopców, do łóżeczka
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Zamek, z mikrofibry
W magazynie
Dla dziewczynek, klasyczna, zamek
W magazynie
Kraina lodu, dla dziewczynek, klasyczna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Myszka Miki i Minnie, dla dziewczynek, klasyczna
W magazynie
Dla dziewczynek, do sypialni i salonu, do łóżeczka
W magazynie
Klasyczna, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Kraina lodu, dla dziewczynek, do łóżeczka
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, flanelowa, z mikrofibry
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z krepy
W magazynie
Dla chłopców, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Figury ogrodowe, ceramiczna
W magazynie

Klasyczna
W magazynie

W doniczce
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Rękawice kuchenne, rękawice z magnesem
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynie
Materiałowa, okna klasyczne, dzień i noc
W magazynie
Ścienna, designerska, szklana
W magazynie
Zestawy, na herbatę, porcelanowa
W magazynie

Nowoczesna, rustykalna, prowansalska
W magazynie
Bukiety
W magazynie
Bożonarodzeniowa, jednokolorowa, retro
W magazynie

Tace do serwowania, łupki, okrągła
W magazynie