


Wymiary 45×65 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 68,84 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zestaw pięknych ścierek ożywi kuchnię. Angielska marka Cooksmart ® to rozkoszny rustykalny design i świetnej jakości materiały w postaci 100% bawełny.
| Szerokość: | 45 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 65 cm |
| Zestawy | Tak |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Liczba sztuk | 3 szt. |
| Skład i rodzaj materiału | Bawełna |
| Długość | 65 cm |
| Kolekcja | Bumble Bee |
| Wzór | Z nadrukiem |
| Jakość | Basic |
| Pielęgnacja | Prać w temp. 40°C/można suszyć w suszarce |
| Specyfikacja materiału | 100% bawełna |
| Kolor | Żółty/beżowy |
| Producent | Cooksmart ® |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Podobają mi się ściereczki z motywem pszczółki. Kupiłam je ze względu na wzór pszczółki.
Bardzo ładny zestaw
Jestem zadowolona, posiadam niemalże wszystkie tekstylia kuchenne z oferowanej serii. Urocze i wysokiej jakości :0)
Solidny, wysokiej jakości materiał.
Jakość jest zadowalająca, podoba mi się.

Bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
45×65 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
45×65 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie

50×70 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
45×65 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
45×65 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
50×70 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie

50×65 cm, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
30×50 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Kwadratowa


Miski dla psów
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie

45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Metalowa
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Zestawy, na kieliszki
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie

Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
120×170 cm, dla chłopców, klasyczna
W magazynie