









Wymiary 80×46×35 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wysoka biało-szara komoda z 4 szufladami Marckeric Romantica, 46x80 cm
| Szerokość: | 46 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Kształt | Proste |
|---|---|
| Zamknięcie | Szufladowe |
| Kolor | Biała |
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Nóżki | Na nóżkach, Bez nóżek |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Kraj pochodzenia | BR |
| Wysokość nóg | 7.5 cm |
| Nośność | 30 kg |
| Waga | 14 kg |
| Pielęgnacja | Czyścić wilgotną szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Materiał tylnej części | Płyta pilśniowa |
| Materiał uchwytów | Metal |
| Bezpieczne mocowanie do ściany | Tak |
| Kolekcja | Romantica |
| Montaż wymagany | Tak |
| Design | Romantyczny/klasyczny/rustykalny |
| Jakość | Basic |
| Powłoka szuflad | Lakierowanie |
| Materiał szuflady | Sosna lita/MDF |
| Właściwości | Na nóżkach/z szufladami |
| Kolor nóg | Biały |
| Materiał nóg | Lite drewno sosnowe |
| Powłoka | Lakierowanie |
| Dekor | Mat |
| Materiał konstrukcji | Lite drewno sosnowe |
| Materiał | Lite drewno |
| Material | Lite drewno |
| Producent | Marckeric |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Solidny materiał i wykonanie. Nieskomplikowany montaż.
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami
Ładna komoda z pachnącego drewna.
Prezentuje się lepiej niż na zdjęciu
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami
kolor frontów szuflad nieco inny
Prawidłowy stosunek jakości do ceny. Przyjemny wygląd.

Nowoczesna, dębowa, głębokość
W magazynie
Nowoczesna
Dostawa gratis
Retro, dębowa, klasyczna
W magazynie
Dębowa, głębokość, z dębu sonoma
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, błyszcząca, łączona
W magazynie
Drewniana, retro, nowoczesna
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, rustykalna
W magazynie
Głębokość, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, nowoczesna, dębowa
W magazynie

Drewniana, narożna, retro
W magazynie

Drewniana, retro, szufladowa
W magazynie
Nowoczesna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Retro, klasyczna, industrialna
W magazynie
Na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, skandynawska
W magazynie
Retro, klasyczna, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, matowa
Dostawa gratis
Drewniana, nowoczesna, na nóżkach
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, drzwiowa
Dostawa gratis
Retro, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Nowoczesna
Dostawa gratis
Drewniana, retro, klasyczna
W magazynie
Dębowa, głębokość, na nóżkach
W magazynie
75×180×40 cm, szufladowa, klasyczna
W magazynieDostawa gratis
Bez nóżek, matowa, łączona
W magazynieDostawa gratis
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Porcelanowa
W magazynie
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
30 cm, ⌀ 28 cm, otwarta, na odpady mieszane
W magazynie