




Wymiary 83×105×90 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Tkanina welurowa: Szary nr 139 Drewno: Buk Wymiary Szerokość: 105 cm Głębokość: 90 cm Wysokość: 83 cm Głębokość siedziska: 66 cm Wysokość siedziska: 39 cm Wysokość nóżek: 13 cm Powierzchnia spania: 105 x 190 cm Nośność: 200 kg Waga: 30,4 kg Specyfikacja Tylną oparcia nie można regulować, jedynie rozszerzyć Mechanizm jest jak w sofie
| Szerokość: | 105 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 83 cm |
| Funkcje | Rozkładane, Regulowane |
|---|---|
| Materiał | Materiał |
| Kolor | Szara |
| Dekor drewna | Buk |
| Nóżki | Z nóżkami |
| Powierzchnia spania | 105 x 190 cm |
| Nośność | 200 kg |
| Materiał nóg | Drewno |
| Materiał obicia | Aksamitna tkanina |
| Rozkładana | Rozkładana |
| Miejsce do przechowywania | Bez miejsca do przechowywania |
| Wysokość siedziska | 39 cm |
| Wysokość nóżek | 13 cm |
| Głębokość siedziska | 66 cm |
| Waga | 30,5 kg |

Obrotowa, skórzana
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie





Nowoczesna, wysoka, materiałowa
Dostawa gratis
Regulowana, rustykalna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
34×62×71 cm, skórzana, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
87×94 cm, wysoka, skandynawska
W magazynie

Nowoczesna, retro
W magazynie
Rozkładana
W magazynie
Nowoczesna, klubowa, retro
W magazynieDostawa gratis
Z podnóżkiem, bujana
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie

Industrialna
W magazynie
Bujana, nowoczesna, retro
Dostawa gratis
84×102×109 cm, rozkładana, nowoczesna
Do wysłania za 1 tydzień

Regulowana, wysoka
W magazynieDostawa gratis



Nowoczesna, retro, głębokość

Nowoczesna, retro
W magazynie

Obrotowa
W magazynie
Bujana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, wysoka
Dostawa gratis

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie