



Wymiary 85×57×47 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Tkanina aksamitna Bluvel 19 Metal Kolor Czarny Czarny matowy Wymiary Szerokość: 57 cm Głębokość siedziska: 47 cm Wysokość: 85 cm Wysokość siedziska: 47 cm Waga: 7,13 kg Obciążenie: 120 kg Aksamitne krzesło do jadalni z czarnymi nogami APPLE czarne w eleganckim czarnym kolorze wprowadza do twojej jadalni nowoczesny styl i maksymalny komfort. Tapicerka z miękkiego aksamitu w połączeniu z czarnymi metalowymi nogami tworzy wyrafinowany wygląd, który przyciąga wzrok od pierwszego spojrzenia. Dzięki ergonomicznej formie i podłokietnikom krzesło zapewnia wygodne siedzenie nawet przy dłuższym posiłku. Krzesło APPLE jest idealne do nowoczesnych i klasycznie urządzonych jadalni, biur lub pomieszczeń towarzyskich. Aksamitna powierzchnia dodaje wnętrzu luksusowy akcent i jest łatwa do czyszczenia. Stabilne metalowe nogi zapewniają solidność i trwałość, dzięki czemu krzesło wytrzyma codzienne użytkowanie. Świetnie będzie się komponować z drewnianymi i metalowymi stołami, a czarny kolor pasuje do neutralnych i wyrazistych tonów. Uzupełniając je o poduszki lub nakrycia w pastelowych lub wyrazistych barwach, stworzysz harmonijną całość. Zdobądź stylowe i wygodne krzesło, które wzbogaci twoje wnętrze!
| Szerokość: | 57 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 47 cm |
| Wysokość: | 85 cm |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny, Retro |
|---|---|
| Z podłokietnikami | Tak |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Czarna |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał obicia | Aksamitna tkanina |
| Podłokietniki | Z podłokietnikami |
| Nośność | 120 kg |
| Tapicerka | Tapicerowane |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Wygląd | Krzesło-fotel |
| Wysokość siedziska | 47 cm |
| Waga | 7,13 kg |

83×55×45 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
82×58×59 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynieDostawa gratis
88×45×55 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
87×58×61 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
87×52×61 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
86×44×55 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynie
Industrialna, materiałowa
Dostawa gratis
87×53×64 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
82×59×62 cm, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynie
88×44×40 cm, drewniana, metalowa
W magazynie
Metalowa, klonowa
W magazynieDostawa gratis
88×58×58 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
76×50×57 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Metalowa, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
87×53×65 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Metalowa, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
76×44×43 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
85×47×59 cm, metalowa, z podłokietnikami
W magazynie
86×48×53 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
82×49×57 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis

82×58×59 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynieDostawa gratis
90×58×58 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
82×58×59 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynieDostawa gratis
88×53×65 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
85×57×47 cm, metalowa, z podłokietnikami
W magazynie
88×51×50 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
79×59×55 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis

86×60×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
Dostawa gratis
88×44×40 cm, drewniana, składana
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie