
Czarne krzesła zestaw 2 szt. Moseby – Bonami Essentials
86×44×55 cm, 2 sztuki
534 zł

Ciemnoszare krzesła zestaw 2 szt. Moseby – Bonami Essentials
86×44×55 cm
594 zł

Kremowe krzesła zestaw 2 szt. Moseby – Bonami Essentials
86×44×55 cm, nowoczesna, 2 sztuki
564 zł

Zielone tapicerowane krzesła zestaw 2 szt. Moseby – Bonami Essentials
87×45×54 cm, tapicerowana
594 zł
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 534 zł
Historia cen
- 2.05.2026 - 534 zł
- 14.04.2026 - 534 zł
- 29.03.2026 - 504 zł
- 16.03.2026 - 479,4 zł
- 4.03.2026 - 479 zł
- 12.02.2026 - 507 zł
- 16.01.2026 - 479,4 zł
- 17.12.2025 - 400 zł
- 2.12.2025 - 364,25 zł
- 28.11.2025 - 383,42 zł
- 25.11.2025 - 403,6 zł
- 18.11.2025 - 448,44 zł
- 20.10.2025 - 451,2 zł
- 18.10.2025 - 451 zł
- 14.10.2025 - 485 zł
- 9.10.2025 - 564 zł
- 7.10.2025 - 534 zł
- 3.10.2025 - 459 zł
- 1.10.2025 - 534 zł
- 26.09.2025 - 454 zł
- 16.09.2025 - 453,9 zł
- 16.09.2025 - 534 zł
- 12.09.2025 - 459 zł
- 4.09.2025 - 534 zł
- 29.08.2025 - 453,9 zł
- 24.08.2025 - 454 zł
- 19.08.2025 - 453,9 zł
- 15.08.2025 - 454 zł
- 7.08.2025 - 453,9 zł
- 30.07.2025 - 534 zł
- 25.07.2025 - 459 zł
- 16.07.2025 - 534 zł
- 15.07.2025 - 729 zł
- 11.07.2025 - 627 zł
- 26.06.2025 - 729 zł
- 20.06.2025 - 605 zł
- 10.06.2025 - 729 zł
- 6.06.2025 - 627 zł
- 31.05.2025 - 729 zł
- 13.05.2025 - 535 zł
- 6.05.2025 - 729 zł
- 2.05.2025 - 769 zł
- 30.04.2025 - 734 zł
- 25.04.2025 - 624 zł
- 15.04.2025 - 734 zł
- 10.04.2025 - 631 zł
- 25.03.2025 - 734 zł
- 20.03.2025 - 631 zł
- 14.03.2025 - 734 zł
- 11.03.2025 - 719 zł
- 10.03.2025 - 754 zł
- 5.03.2025 - 648 zł
- 26.02.2025 - 754 zł
- 22.02.2025 - 648 zł
- 15.02.2025 - 754 zł
- 13.02.2025 - 648 zł
- 10.02.2025 - 678 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Wszystkie te cechy widać w każdym meblu, i krzesło Middelfart nie jest tutaj wyjątków. Uwaga: Krzeseł nie da się ustawić jednego na drugim.
Wymiary
| Szerokość: | 44 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 55 cm |
| Wysokość: | 86 cm |
Specyfikacje
| Zestawy | 2 sztuki |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Rodzaj | Tapicerowane |
| Liczba sztuk | 2 szt. |
| Wysokość oparcia | 41 cm |
| Szerokość siedziska | 44 cm |
| Głębokość siedziska | 38 cm |
| Wysokość siedziska | 50 cm |
| Wysokość nóg | 46 cm |
| Nośność | 120 kg |
| Waga | 4.5 kg |
| Pielęgnacja | Odkurzać regularnie za pomocą końcówki do tapicerki/czyścić suchą szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Wypełnienie | Molitan (PUR) |
| Kolekcja | Moseby |
| Montaż wymagany | Częściowo |
| Design | Klasyczny |
| Jakość | Basic |
| Kolor nóg | Czarny |
| Materiał nóg | Stal |
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
| Dekor | Mat |
| Materiał konstrukcji | Sklejka |
| Materiał | Tapicerowany |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Skala testu martindale'a | 30000 martindale |
| Materiał obicia | Poliester/aksamit |
| Material | Tapicerowany |
| Producent | Bonami Essentials |
Recenzje
Opinie użytkowników
Produkt wydaje się być wytrzymały, stabilny, wykonany z wysokiej jakości materiału.
Przede wszystkim jakość. Piękno.
Podobne produkty

Butelkowe pikowane krzesło z funkcją obracania P7-B39
Nowoczesna, obrotowa, industrialna
W magazynie
Zestaw 4 nowoczesnych krzeseł niebiesko-miękkich „Sewilli” malowanych metalowych siedzisk z miękkiej w dotyku sztucznej skóry
Nowoczesna, skórzana, metalowa
Dostawa gratis
Szare krzesło do kuchni LIBRA aksamitne z czarnymi nogami
88×44×40 cm, drewniana, składana
W magazynie
Welurowe szare metalowe krzesło tapicerowane D2-E87
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
W magazynie
Czarne krzesło do kuchni LIBRA aksamitne z czarnymi nogami
88×44×40 cm, drewniana, metalowa
W magazynie
Pikowane welurowe czarne krzesło na metalowej podstawie D8-K22
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna
W magazynie
Aksamitne krzesło LAVA PETROL BLUE w kolorze nafty z czarnymi nogami
90×43×51 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynie
Metalowe krzesło tapicerowane butelkowa zieleń S8-E00
Nowoczesna, tapicerowana, skandynawska
W magazynie
Popielate Krzesło Pikowane Z Weluru Z Czarnymi Nogami A9-K82
Materiałowa
W magazynie
Czarne tapicerowane krzesło welurowe H7-D48
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
W magazynie
Czarne tapicerowane pikowane krzesło S9-H85
Tapicerowana, prowansalska, materiałowa
W magazynie
Zestaw 2 czarnych welurowych krzeseł kubełkowych S0-C59
Nowoczesna, industrialna, retro
W magazynie
Krzesło LIBRA - czarny aksamit / nogi czarne x 1
Industrialna, materiałowa

K396 krzesło
Nowoczesna
W magazynie
Krzesło do jadalni z pionowymi przeszyciami K538 Halmar
W magazynie
Czarne metalowe tapicerowane krzesło T8-B46
Nowoczesna, tapicerowana, skandynawska
W magazynie
Komplet Czarnych Krzeseł Kuchennych Z Czarną Podstawą 4 Szt. P1-M39
Nowoczesna, drewniana, skórzana
W magazynie
Grafitowe krzesło tapicerowane drewniane K3-D12
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Czarne krzesło z drewna dębowego Arch – Bonami Selection
81×51×55 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Nowoczesne czarne, pikowane krzesło do kuchni L6-L81
Nowoczesna, skórzana, materiałowa
W magazynie
Czarne aksamitne krzesło kuchenne A6-S47
Drewniana, tapicerowana, metalowa
W magazynie
Krzesło do jadalni ze sklejki giętej K586 Halmar
W magazynie
Tapicerowane popielate krzesło na metalowej podstawie F2-K32
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna
W magazynie
Zielone drewniane krzesło kubełkowe W9-G89
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesne krzesło do jadalni K332 Halmar
Nowoczesna
W magazynie
K332 KRZESŁO DO JADALNI POPIEL
Nowoczesna, metalowa, industrialna

Szare welurowe krzesło do stołu H8-S14
Prowansalska, materiałowa
W magazynie
PROMOCJA Szare aksamitne krzesło do jadalni LIBRA z czarnymi nogami II jakość
88×44×40 cm, drewniana, metalowa
W magazynie
Czarne krzesło do kuchni LAVA aksamitne z czarnymi nogami
90×43×51 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynie
Jasnoszare krzesło z tkaniny 4165 ANGEL CERDA
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
Dostawa gratis
Grafitowe skandynawskie krzesło z poduszką E3-H64
Nowoczesna, drewniana, skórzana
W magazynie
PROMOCJA Czarny krzesło BALI MARK z czarnymi nogami II. jakość
82×48×55 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Deski do krojenia zestaw 3 szt. 26,5x35,5 cm Choptima – Rosti
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
Wisząca suszarka na pranie w kolorze srebra 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Czarny wiszący metalowy regał na wino liczba butelek 5 Lava – Metaltex
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Zielone kompostowniki zestaw 2 szt. 125 l – Maximex
W magazynie
Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Naturalny obrotowy organizer łazienkowy Moona – Umbra
Do gniazdka
W magazynie
Kieliszki zestaw 6 szt. do wódki 50 ml – Lyngby Glas
Zestawy, na kieliszki
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
W magazynie
Szary dywan Universal Kasbah Gris, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy

Ociekacz do naczyń Metaltex Felicia, 45x23 cm
W magazynie
Patelnia na naleśniki ze stali nierdzewnej ø 26 cm – Blomsterbergs
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
Niebieski dywanik łazienkowy 50x80 cm – JAHU collections
Dywaniki łazienkowe, sztukowa
W magazynie
Kremowy dywan dziecięcy 120x170 cm Beats – Universal
120×170 cm, klasyczna, prostokąt
W magazynie
Biały plastikowy kosz na śmieci 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Czarny metalowy modułowy system półek 27x203,5 cm Solis – Umbra
203×26×35 cm, prosta
W magazynieDostawa gratis
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Dywan Universal Balaki, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynieDostawa gratis
Deska do prasowania typu rękawnik 52x12 cm Leona – Wenko
Wolno stojąca




