





Wymiary 85×187×60 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Tkanina welurowa: 100% poliester - 795-10 Drewno: Sosnowe Sklejka Piana Wymiary Szerokość: 187 cm Głębokość siedziska: 60 cm Wysokość siedziska: 45,5 cm Wysokość całkowita: 85 cm Waga: 30 kg Wymiary opakowania: 69 x 189 x 85 cm (s x d x w) Specyfikacja Nie wybielać Prasować w temperaturze do 110 °C, prasowanie z parą może spowodować nieodwracalne uszkodzenia Profesjonalne czyszczenie chemiczne w czterochloroetylenie i wszystkich rozpuszczalnikach podanych dla symbolu F, proces delikatny Dostarczane w częściach do montażu Ta beżowa 3-osobowa sofa Coranti Velvet łączy elegancki design i maksymalny komfort w większej specyfikacji. Jej aksamitna powierzchnia z pikowanym wzorem diamentu tworzy luksusowe wrażenie, które przyciąga uwagę na pierwszy rzut oka. Przestronne siedzisko i miękkie tapicerowanie zapewniają wygodę nie tylko do odpoczynku, ale także do przyjemnych spotkań z przyjaciółmi lub rodziną. Drewniane nogi dodają sofie stabilności i naturalnego uroku. Idealny wybór dla tych, którzy szukają stylowego i funkcjonalnego elementu do większej przestrzeni salonowej. Nasz tip: Sofy z linii modelowej Coranti są dostępne w innych atrakcyjnych kolorach.
| Szerokość: | 187 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 85 cm |
| Materiał tapicerski | Materiał |
|---|---|
| Materiał ramy | Drewno |
| Nóżki | Z nóżkami |
| Materiał nóg | Drewno |
| Materiał obicia | Aksamitna tkanina |
| Wielkość | Trzyosobowa |
| Rozkładana | Nie rozkładana |
| Miejsce do przechowywania | Bez miejsca do przechowywania |
| Kształt | Sofy |
| Nośność | 250 kg |
| Waga | 30 kg |

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, głębokość
Dostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
65×124×68 cm, rozkładana, dwuosobowa
W magazynie
84×182×82 cm, drewniana, materiałowa
W magazynie
58×30×119 cm, drewniana, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, materiałowa, niska
Dostawa gratis
Nowoczesna, rustykalna, retro
W magazynie

Rozkładana, industrialna, retro
W magazynie
Trzyosobowa, drewniana
W magazynie
84×132×82 cm, dwuosobowa, drewniana
W magazynie
Trzyosobowa, drewniana
W magazynie

34×60×128 cm, skórzana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Industrialna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, drewniana
W magazynie
Industrialna
W magazynie
Nowoczesna, trzyosobowa, drewniana
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, wysoka
W magazynie
Rozkładana, drewniana
W magazynie
Industrialna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie

Nowoczesna, drewniana, materiałowa
W magazynie
Rozkładana, dwuosobowa, skandynawska
W magazynie
Rozkładana, trzyosobowa, regulowana
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Rozkładana, industrialna, retro
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Bawełniana
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie