





Wymiary 84×140×60 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 579,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stylowa ławka czy funkcjonalny schowek? Dlaczego od razu nie oba. Ten produkt to pomysłowe rozwiązanie dla tych, którzy chcą zorganizować swój ogród w sposób elegancki, ale również praktyczny. Dzięki swojej pojemności schowek pomieści koc, poduszki, a nawet sprzęt rekreacyjny. Wygodne siedzisko z oparciem pozwala cieszyć się niezakłóconymi chwilami podczas czytania lub relaksu. Dodatkowo struktura powierzchni przypomina naturalne drewno.
| Szerokość: | 140 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 84 cm |
| Materiał | Plastik |
|---|---|
| Schowek | Tak |
| Z podłokietnikami | Tak |
| Poduszki w zestawie | Tak |
| Kolor | Beżowa |
| Nośność | 250 kg |
| Objętość | 265 l |
| Producent | Keter |

Drewniana, składana
W magazynie
Drewniana, z drewna tekowego, sosnowa
W magazynie
Składana
W magazynie
Drewniana, metalowa
W magazynie
85×119×56 cm, drewniana, z drewna tekowego
W magazynie
Drewniana, sosnowa
W magazynie
Drewniana, sosnowa
W magazynie
Drewniana, z drewna akacjowego
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana, składana
W magazynie
Drewniana, głębokość
W magazynie
Głębokość
W magazynie
Drewniana
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynie
Drewniana, składana
W magazynie
Drewniana
W magazynie
84×150×50 cm, drewniana, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, składana
W magazynie
Składana
W magazynie

Metalowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana, z drewna akacjowego
W magazynie
84×150×50 cm, drewniana, metalowa
W magazynieDostawa gratis
17×71×122 cm, drewniana, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis

Drewniana
W magazynie
Drewniana
W magazynie

140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie