


Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Dzięki tej podwyższonej rabacie uprawa własnych warzyw i kwiatów jest łatwa i przyjemna. Wykonana jest z najwyższej jakości materiału kompozytowego Keter Evotech, który zapewnia niezrównaną trwałość na zewnątrz, jest łatwy w montażu i nie wymaga konserwacji, dzięki czemu Ty i Twoja rodzina możecie cieszyć się owocami swojej pracy bez żadnych problemów.
| Szerokość: | 106 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 106 cm |
| Wysokość: | 32 cm |
| Materiał | Plastik |
|---|---|
| Lokalizacja | Zewnętrzne |
| Wielkość | Duże |
| Kształt | Kwadratowe |
| Kolor | Brązowa |
| Rozmiar | M |
| Producent | Keter |
Opinie użytkowników
duża, podwyższona grządka w bardzo korzystnej cenie, już zmontowana i obsadzona
To szeroka grządka, może byłoby odpowiednie zamocowanie (ściągającego) wzmocnienia (pręta) od spodu.
montaż dłuższy niż podane 5 minut
dokładne wymiary


Duża, metalowa, mała
W magazynie
14×37×53 cm, duża
W magazynieDostawa gratis
51×40×40 cm, kwadratowa, mrozoodporna
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie