
PrzytulneMieszkanie.pl PrzytulneMieszkanie.pl Pościel z mikrofibry HENRIETTA kolorowa Rozmiar pościeli: 2 szt 70 x 90 cm | 200 x 220 cm
Z mikrofibry
W magazynieNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 85,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Włóż swoim dzieciom do łóżeczka to najlepsze. To urocza pościel dziecięca pozwoli przenieść się dzieciom do świata bajek, Indian lub zwierząt. Starannie wybrany materiał i nowoczesne wzory dziecięce z pewnością ozdobią każdy pokój dziecięcy, zapewniają dobry i wygodny sen. Pościel wyposażono w zamek błyskawiczny z suwakiem, który w żaden sposób nie odstaje od pościeli. Zapinanie pościeli wykonano z zamkiem, który nie przebiega przez całą szerokość pościeli, pozostawiono margines 10 cm z każdej strony, dzięki czemu rogi pościeli są wzmocnione. Komplet zawiera: 1x poszewkę na poduszkę 45 x 60 cm 1x poszwę na kołdrę 90 x 135 cm
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| 4home | 4HOME |
| Rodzaj łóżka | Łóżeczko dziecięce |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 90 x 135 cm, 45 x 60 cm |
| Rozmiary kołdry | 90 x 135 cm |
| Rozmiary poduszki | 45 x 60 cm |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | Kvalitex |

Z mikrofibry
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Dinozaury, dla chłopców, do łóżeczka
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie

Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Na drzwi, na stół
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Do sypialni, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Szklana, dawkowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Solarna, ścienne oświetlenie, plastikowa
W magazynie

Ogrodowa, klasyczne dziecięce huśtawki, wisząca
W magazynie