

Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel muślinowa to idealny wybór dla osób poszukujących wygodnej, oddychającej i lekkiej pościeli. Jest to pościel bawełniana o luźnym splocie, która wyróżnia się lekkością. Pościel muślinowa to pościel wykonana z muślinu, który jest lekką i miękką tkaniną, zwykle wykonaną z bawełny. Ze względu na luźniejszy splot tkaniny, muślin jest bardzo przewiewny, co pomaga regulować temperaturę podczas snu i zapewnia komfort w ciepłe dni. Jego właściwości sprawiają, że muślin jest idealnym materiałem do produkcji pościeli. Pościel jest zwykle wykonana z zamkiem błyskawicznym. Wszyty zamek błyskawiczny jest obecnie jednym z najbardziej poszukiwanych, a to ze względu na bardzo łatwą zmianę pościeli. Do produkcji używany jest zamek błyskawiczny z kamiennym suwakiem, który w żaden sposób nie wystaje z pościeli. Jeśli szukasz pościeli do codziennego użytku, z pewnością nie pomylisz się z pościelą muślinową, również ze względu na jej bardzo łatwą konserwację. Mogłoby się wydawać, że pościel muślinowa nadaje się tylko na sezon letni, ale w rzeczywistości jest ona bardzo wygodna i dostosowuje się do warunków temperaturowych. Muślinowa pościel reguluje ciepło podczas snu. 1x poszewka na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszwa na kołdrę 140 x 200 cm. Pościel została wyprodukowana w Czechach.
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Kolor | Beżowa |
| 4home | 4HOME |
| Prasowanie | Wykonanie niegniecące |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | Kvalitex |

Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, muślinowa
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, francuska, bawełniana
W magazynie

Bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, muślinowa
W magazynie
Bawełniana, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, muślinowa
W magazynie

Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
Flanelowa, guziki
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, w gwiazdy, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie

Bawełniana, muślinowa
W magazynie
Flanelowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, bożonarodzeniowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kropki, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, flanelowa, guziki
W magazynie

W gwiazdy, bawełniana
W magazynie
Poliestrowa, zamek
W magazynieDostawa gratis
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe
W magazynie

Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

Zapachowa, sztukowa
W magazynie

Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna
W magazynie
77×38×29 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
Prostokąt, tekstylna
W magazynie

Porcelanowa
W magazynie
Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie
Łańcuchy świetlne, akumulatorowa
W magazynie
180×200 cm, ochraniacze na materac
W magazynie